Gniazda i łączniki

Wszystkie produkty w tym dziale
46 produktów

Gniazda elektryczne to jeden z najistotniejszych składników całej instalacji w domu. To z nimi mamy bezpośredni kontakt każdego dnia. O ile pozostałe elementy elektryczne ukryte są na przykład w ścianach, o tyle gniazda kontaktowe pozostają widoczne i łatwo dostępne. Taką właśnie pełnią funkcję – łącznika pomiędzy źródłem energii a wykorzystywanymi przez nas na co dzień urządzeniami. Dlatego tak bardzo ważny jest dobór kontaktów ściennych. Z jednej strony są one pośrednio odpowiedzialne za bezpieczeństwo domowników, z drugiej powinny estetycznie wyglądać i designem pasować do wystroju wnętrz. Sklep Wasserman oferuje bogaty wybór produktów w tej kategorii. Wśród nich każdy z łatwością znajdzie modele odpowiadające indywidualnym gustom i potrzebom. 

Nowoczesne gniazdka kontaktowe do domu

 W asortymencie sklepu Wasserman znaleźć można gniazda kontaktowe różnego rodzaju. Z jednej strony w ofercie dostępne są klasyczne gniazda pojedyncze, a z drugiej podwójne czy potrójne. Można wybierać spośród modeli z klapką oraz tych otwartych. Stosowanie tych pierwszych będzie wskazane między innymi w pomieszczeniach, gdzie do środka kontaktu może dostać się woda – na przykład w łazienkach. Poszczególne warianty różnią się między sobą również przeznaczeniem. W sklepie Wasserman znajdziemy zarówno gniazda elektryczne, służące podłączaniu sprzętów codziennego użytku, jak i kontakty ścienne przeznaczone do przełączania świateł. 

Gniazda elektryczne znanych producentów – Simon, Televes, Signal, Elektro-plast, Import, Schneider

 Gniazda elektryczne i kontakty ścienne, jakie można znaleźć w ofercie Wasserman, to produkty znanych firm specjalizujących się w elektryce. Wśród nich warto zwrócić uwagę na takie marki jak Elektro-plast, produkujący puszki hermetyczne, czy Televes, dostarczający na rynek anteny oraz dedykowane im akcesoria, takie jak właśnie gniazda antenowe. Zaopatrujący sklep producenci to także Simon, Signal czy Schneider, których artykuły odznaczają się wysoką jakością oraz długim okresem eksploatacji.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna