Projektory i kule dyskotekowe

Marzy Ci się impreza w stylu disco z lat 80.? Jaskrawe marynarki, frotowe gumki, tapirowane fryzury, konfetti i mnóstwo brokatu? Wielka srebrna kula, która obraca się pod sufitem i odbija kolorowe światła? Głośniki dudniące największymi hitami sprzed dekad? Dziś możesz zorganizować taką imprezę w domu. Wystarczy składanka z YouTube’a „Nonstop 80s Greatest Hits”, dobre głośniki i kilka urządzeń, które dopełnią niepowtarzalnego klimatu. Wielokolorowe żarówki, stroboskopy i projektory laserowe – wszystko to znajdziesz w naszym sklepie.

Sklep z projektorami laserowymi

Jednymi z najprostszych sposobów, by przemienić zwykły pokój w salę taneczną jest zainstalowanie w nim kuli dyskotekowej lub projektora laserowego. Kręcąca się pod sufitem kula, która mieni się wszystkimi kolorami tęczy może zrobić wrażenie na gościach, jednak w małych pomieszczeniach lepiej sprawdzi się projektor laserowy. Niektóre z projektorów, znajdujące się w naszej ofercie, dodatkowo wyposażone są w detektory dźwięku, przez co rzucane przez nie światło jest zsynchronizowane z muzyką, która dobywa z głośników. LEDowe diody w różnych kolorach (najczęściej mix czerwonego, niebieskiego i zielonego). Tańszą alternatywą jest żarówka LED zmieniająca kolor przy użyciu pilota, która świeci w szesnastu różnych odcieniach RGB.

Produkty znanych producentów - Procter, Import, Landgraf, Voice Kraft

Wśród projektorów laserowych i kul dyskotekowych dostępnych w naszej ofercie wyróżniamy kilka modeli. Niektóre można zawiesić pod sufitem lub na ścianie, jedne przeznaczone są do warunków domowych, inne spokojnie udźwigną oświetlanie większej imprezy w remizie czy restauracji. Projektory laserowe reagują na dźwięk i dostosowują sposób świecenia (np. światło ciągłe, pulsacyjne itp.) do rytmu muzyki, co dla uczestników imprezy daje iście hipnotyzujący efekt audio-wizualny. Dla wszystkich miłośników imprez na świeżym powietrzu mamy solarny projektor laserowy – urządzenie marki Procter, które kumuluje energię słoneczną przez cały dzień, a o zmierzchu zaczyna wydzielać zebraną energię poprzez rzutnik kolorowego światła. Sprzęt jest odporny na niskie temperatury i niestraszny mu deszcz ani śnieg.

Strona główna