Stroboskopy

Czy wiesz, do czego można wykorzystać stroboskop? Wbrew pozorom jest to rodzaj światła, który znajduje dość wszechstronne zastosowanie. Wcale nie ogranicza się ono do dyskotek, choć jest tam rzeczywiście dość powszechne. Z lampami stroboskopowymi można się jednak spotkać również na drogach, w fotografice, a nawet w przemyśle. W sklepie Wasserman znajdziesz zarówno lampy o przeznaczeniu rozrywkowym, jak i ostrzegawczym. Jak działają stroboskopy i do czego zazwyczaj służą?

Oświetlenie dyskotekowe

Większość z nas kojarzy stroboskopy przede wszystkim z oświetleniem scenicznym. To lampy, które wszechobecne są na różnego rodzaju koncertach, imprezach plenerowych, w klubach i dyskotekach. Jeśli wiesz, o czym mowa, z pewnością rozumiesz przewagę stroboskopów nad klasycznymi reflektorami. Oświetlenie dyskotekowe osiąga bowiem efekty konkretnych złudzeń optycznych. Wszystko za sprawą konkretnej częstotliwości migania światła. Jeśli zsynchronizowana jest ona z ruchem jakiegoś obiektu, będzie on sprawiał wrażenie nieruchomego dla obserwatora. Odpowiednia manipulacja obiektem oraz częstotliwością światła może także spowodować złudzenie spowolnienia ruchu lub jego odwrócenia.

Produkty wysokiej jakości

W sklepie Wasserman znajdziesz nie tylko stroboskopy dyskotekowe. Asortyment obejmuje również lampy ostrzegawcze, których można użyć jako samochodowych kogutów. Ich światło pozostaje doskonale widoczne nawet w mocnym słońcu. Z oczywistych względów są wodoodporne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Solidne magnesy dbają o to, by dobrze trzymały się karoserii. Można zrobić z nich użytek podczas złych warunków pogodowych, aby zapewnić lepszą widoczność swojego auta, albo w razie wypadku, by ostrzec innych kierowców i być łatwo zauważalnym dla służb bezpieczeństwa. Warto zauważyć w tym miejscu, że stroboskopy wykorzystywane są również właśnie przez drogowców – pojawiają się choćby przy oznakowaniach informujących o utrudnieniach na jezdni. Z innej beczki – z lamp tych użytek robią również fotograficy, którym takie światło pomaga osiągać atrakcyjne efekty artystyczne.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna