Akcesoria do zasilania

Nasza wiedza na temat elektryki często ogranicza się do umiejętności podłączenia wtyczki do gniazdka. I to tylko takiego polskiego, bo jeśli przyjdzie nam użyć brytyjskiego bądź amerykańskiego, znowu nie wiemy, co zrobić. Nie zagłębiając się zbytnio w zagadnienia dotyczące prądu, z jednej strony wiele tracimy, lecz z drugiej trudno się nam dziwić. Producenci dostarczają na rynek w zasadzie gotowe rozwiązania, które są tak łatwe w użyciu, że nie wymagają właściwie żadnej specjalistycznej wiedzy. W sklepie Wasserman znajdziesz między innymi artykuły, które posłużą Ci do zasilania różnorodnych urządzeń.

Szybkozłącza zasilania

W ofercie Wasserman znalazły się na przykład takie akcesoria zasilające jak szybkozłącza zaciskowe. Aby ich użyć, wystarczy tylko odizolować przewody i wcisnąć je w zaciski sprężynowe. Można wykorzystać je choćby do zasilania kamer telewizji przemysłowej. Przede wszystkim jednak w asortymencie sklepu znajdziesz przetwornice napięcia. To właśnie te urządzenia przydadzą Ci się wtedy, gdy zechcesz użyć w naszym kraju sprzętu elektronicznego przywiezionego na przykład ze Stanów Zjednoczonych. Napięcie prądu jest tam bowiem zupełnie inne niż w Polsce – o wiele niższe. Wiele urządzeń obecnie jest dostosowanych do pracy zarówno w jednych warunkach, jak i drugich, gdyż posiadają wbudowany transformator. Te, które nie mają – a więc wszystkie mniej zaawansowane – potrzebują właśnie odpowiedniej przetwornicy.

Produkty znanego producenta – Blow

Blow to producent, który specjalizuje się w różnego rodzaju rozwiązaniach elektronicznych. W jego asortymencie znaleźć można zarówno sprzęt samochodowy, jak i urządzenia audiowizualne. Nie mogło więc zabraknąć w nim również tak przydatnych przyrządów zasilających jak przetwornice napięcia. Cechują się one wykorzystaniem nowoczesnych podzespołów wysokiej jakości, które przekładają się na solidną konstrukcję i wytrzymałość artykułów. Zaawansowane zabezpieczenia decydują z kolei o tym, że jest to sprzęt całkowicie bezpieczny w użyciu. Warto więc zaopatrzyć się w niego, aby swobodnie korzystać z różnorodnych produktów elektronicznych.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna