Agregaty

Dziś nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez prądu. I wcale nie chodzi tu o uzależnienie od seriali, hobby w postaci serfowania po sieci czy puszczaną głośno muzykę. Zastanów się, ile funkcji Twój dom pełni tylko i wyłącznie dzięki energii elektrycznej. Masz nowoczesny piec? A może w ogóle ogrzewanie na prąd? Korzystasz z płyty indukcyjnej albo pompy wodnej? A lodówka? Wszystkie te urządzenia napędzane są energią. A co jeśli tej zabraknie? Zostaniesz bez wody, ciepła, jedzenia i – co oczywiste – rozrywki. Tak wcale nie musi być! Wystarczy, jeśli wyposażysz swoje mieszkanie w agregat prądotwórczy.

Agregaty prądotwórcze

W sklepie Wasserman znajdziesz bogaty wybór generatorów prądotwórczych. Cechują się one wysoką mocą i gwarantują awaryjne zasilanie dla najistotniejszych w domu urządzeń. Jeśli śnieżyca bądź porywisty wiatr odetną Ci prąd, przenośny agregat prądotwórczy zadba o nieprzerwaną pracę pomp centralnego ogrzewania czy silników indukcyjnych. Generatory prądu zapewnią awaryjne zasilanie nie tylko pieców, ale i sprzętu RTV oraz AGD. Wielogodzinne przerwy w dostawie energii elektrycznej nie poskutkują więc rozmrożeniem przechowywanego w lodówce jedzenia czy brakiem dostępu do Internetu (który często uzależniony jest przecież od działającego routera).

Produkty znanych producentów – Intex, Kemot, Volt Polska, Quer

Agregaty prądotwórcze, oferowane w sklepie Wasserman, to produkty pochodzące z asortymentów znanych marek. Kemot i Intex specjalizują się w branży automatyki przemysłowej, dzięki czemu ich artykuły doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Quer oraz Volt Polska dostarczają na rynek zaawansowane zasilacze, przetwornice oraz akumulatory. Dla tych producentów wytwarzanie i magazynowanie energii nie ma żadnych tajemnic. Jeśli chcesz mieć pewność, że nawet w krytycznych sytuacjach – na przykład gdy na zewnątrz szaleje zawierucha – nie zabraknie Ci prądu, ubezpiecz się, wyposażając swój dom w niezawodny generator. Przełoży się on nie tylko na komfort Twój oraz Twoich bliskich, ale przede wszystkim na Wasze bezpieczeństwo.

Strona główna