Zasilanie

Wszystkie produkty w tym dziale
61 produktów

Pod hasłem zasilanie znajduje się mnóstwo różnych urządzeń. Zasilanie to nie tylko włożenie wtyczki do gniazdka czy podłączenie sprzętu do akumulatora. W dziale zasilanie sklepu Wasserman znajdziecie państwo bogaty asortyment urządzeń, które możemy nazwać przenośnymi źródłami energii. Sprzęty w naszej ofercie dobierane są pod względem wykonania, jakości i gwarancji, jaką daje tylko znany i renomowany producent.


 


Zasilacze awaryjne, UPS, przetwornice i powerbanki - Intex, Kemot, Blow, Vipow, Epsolar


Dzięki awaryjnemu źródłu zasilania w razie awarii zasilania nie tylko nie stracisz ciepła w całym domu, nie padnie lodówka, ale i unikniesz ryzyka spalenia całej instalacji. Urządzenia tego typu, dostępne w sklepie Wasserman, można również wykorzystać, jako wielofunkcyjny prostownik do akumulatora samochodowego. Takie przenośne źródła energii mogą być wykorzystywane także, jako awaryjne zasilacze do komputera. Użyjemy ich i do awaryjnego zasilania pieców, jak i do urządzeń RTV lub biurowych. Równie dobrze sprawdzą się, jako zastępstwo klasycznych ładowarek, źródło prądu dla elektronarzędzi, AGD, pomp. Ale nie tylko takie zasilacze znajdą się na naszych półkach, mamy w ofercie także zasilacze impulsowe, charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami i wysoką niezawodnością. Poza nimi oferujemy również wybór zasilaczy regulowanych. Regulowane zasilacze do oświetlenia posiadają w zestawie sześć różnych wtyków i są wyposażone w przełącznik polaryzacji. Natomiast znana marka EpSolar dostarczyła nam regulatory ładowania, takie kontrolery przyczyniają się do lepszej eksploatacji energii uzyskanej z paneli solarnych. System off-grid wyposażony w regulator ładowania gwarantuje niezależność od zakładu energetycznego.Jaką przetwornicę wybrać? Do czego służy inwerter? Jaki akumulator będzie lepszy?


Akumulatory żelowe 12V nie działają, jako akumulatory rozruchowe, ale przydadzą się do zasilania sprzętu medycznego, systemów radiofonicznych, jednośladów i quadów, systemów alarmowych i przeciwpożarowych. Akumulatory żelowe są odporne na wstrząsy i wibracje oraz łatwe w transportowaniu W naszej ofercie znajdziecie także państwo przetwornice o różnej mocy, a jaka będzie dla nas odpowiednia, to już zależy od tego, jaki sprzęt będzie do niej podłączany. Pracownicy naszego sklepu udzielą wyczerpujących informacji na każdy temat. Inwertery z naszego asortymentu pomogą podładować każdy sprzęt zabrany ze sobą w długa podróż autem, zmieniając napięcie prądu stałego na napięcie prądu zmiennego. Doskonale zasilą laptopy, notebooki, ładowarki albo drobny sprzęt AGD. Solidnie wykonane i z niską awaryjnością. W podróż należy zabrać ze sobą także powerbank. W sklepie Wasserman znajdziecie powerbanki do smartfonów pochodzące z asortymentów takich marek jak Blow czy Kruger-Matz. Ich artykuły cechują się wysoką bezawaryjnością i intuicyjną obsługą.

 

 

Strona główna