Panele woltaiczne

Odnawialne źródła energii to w dzisiejszych czasach rozwiązanie coraz częściej stosowane w Polsce i na świecie. Gdy ceny prądu i paliwa wciąż rosną, a ich zasoby się kurczą, nic dziwnego, że ludzkość szuka alternatywnych sposobów, które zapewnią im dostatnie życie, z dostępem do wszystkich udogodnień, do których przywykli na przestrzeni lat. Dzięki panelom fotowoltaicznym pozyskamy prąd do naszego domu dzięki promieniom słonecznym. To ekonomiczne i wydajne rozwiązanie.

Panele i baterie słoneczne

Panele fotowoltaiczne korzystające z promieni słonecznych jako odnawialnego źródła energii i zmieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Wykonane z krzemu polikrystalicznego płyty umieszcza się na dachu budynku, gdzie są nieustannie wystawione na działanie promieni słonecznych. Foton (jednostka światła) pochłaniana jest przez krzem, w wyniku czego foton zmuszony jest do „ruchu”, który to ruch generuje prąd elektryczny. By zmienić tak produkowany prąd stały w prąd zmienny, musimy zainstalować falownik – to działanie eliminuje emisję dwutlenku węgla, więc jest to rozwiązanie dobre dla wszystkich, którym na sercu leżą nie tylko mniejsze rachunki za prąd, ale też dobro środowiska. Należy pamiętać, że panele woltaiczne to inwestycja, której efekty zobaczymy dopiero z czasem.

Produkty znanego producenta – Import

Poza panelami słonecznymi w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również złączki równoległe i szeregowe do baterii słonecznych. Produkty znanego producenta Import to gwarancja wysokiej jakości wykonania i długotrwałego działania. Oba typy złączek pozwalają na szybkie i bezpiecznie łączenie ze sobą paneli w konfiguracji równoległej lub szeregowej (co służy zwiększaniu wydajności całej instalacji), a ponadto cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę oraz warunki zewnętrzne jak deszcz czy śnieg. Należy pamiętać, że równolegle nie można ze sobą łączyć modułów o różnym napięciu, a szeregowo modułów o innym natężeniu prądu, w wypadku złamania tej zasady istnieje ryzyko zniszczenia całej instalacji.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna