Lampy ostrzegawcze

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdej sytuacji, która może wydarzyć się na drodze. Należy jeździć ostrożnie i rozważnie, aby w miarę możliwości unikać niebezpieczeństw, a przede wszystkim samemu ich nie powodować. Na każdą ewentualność trzeba być jednak przygotowanym. Dlatego w samochodzie musi znaleźć się gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy. Warto jednak to obowiązkowe wyposażenie auta nieco poszerzyć. Co dodać? Choćby kamizelkę odblaskową oraz lampę ostrzegawczą. Takie artykuły zdecydowanie zwiększą nasze bezpieczeństwo w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego. Światła tego rodzaju znaleźć można w sklepie Wasserman.

Przykłady zastosowania lamp ostrzegawczych

Choć światła ostrzegawcze nie zapobiegną kolizjom i nieszczęśliwym wypadkom, mogą znacznie pomóc, kiedy już do nich dojdzie. Polskie prawo wymaga od kierowcy, by w takiej sytuacji ustawił za samochodem trójkąt odblaskowy. Warto jednak wspomóc się na przykład właśnie pomarańczową lampą ostrzegawczą. Jest ona doskonale widoczna niezależnie od pogody. Nieważne, czy jezdnię spowija mgła, czy świeci mocne słońce – błyski światła dostrzegą zarówno inni kierowcy, jak i pomoc drogowa. Stroboskopowe lampy ostrzegawcze można więc wykorzystywać nie tylko w przypadku kolizji, ale też podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Produkty wysokiej jakości

Lampy ostrzegawcze dostępne w sklepie Wasserman to artykuły wyprodukowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wykorzystanie solidnych materiałów oraz trwała konstrukcja przekładają się na wytrzymałość stroboskopu. Dzięki temu można używać go również podczas deszczu czy mrozów – eksploatacja w trudnych warunkach mu nie zaszkodzi. Mocny magnes sprawia natomiast, że lampa bez zastrzeżeń trzyma się karoserii auta. Światło wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki, dzięki czemu nie ma problemów z jego zasilaniem. Nie wahaj się i dodaj ten artykuł do awaryjnego wyposażenia swojego auta. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Strona główna