Rejestratory

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Rejestrator sieciowe IP to urządzenia, które zapisują obraz przekazywany z kamer zamontowanych systemie monitoringu. W zależności od rodzaju może on zarządzać różną liczbą kamer. Rejestratory różnią także tym, że niektóre rejestrują bez przerwy, a inne aktywizują się dopiero w momencie wykrycia jakiegoś ruchu. Wśród rejestratorów możemy wyróżnić; DVR-najstarszy typ rejestratora współpracujący z kamerami analogowymi, NVR-nagrywają obrazy, w jakości Full HD, hybrydowe rejestratory, które łączą w sobie cechy DVR i NVR.


 


Rejestratory znanych producentów-Hikwision


Rejestratory w ofercie sklepu Wasserman są konkretnymi modelami od sprawdzonych producentów. Znajdziecie tu rejestratory niezwykle proste w obsłudze i oferujące mnóstwo funkcji. Radzimy wybierać urządzenia z możliwością podpięcia większej ilości kamer, unikniemy w przyszłości zmian rejestratora. Od rejestratora zależy, w jakiej jakości będą nagrane obrazy, jak się zapiszą, jak zostaną przesłane i jak będą zabezpieczone są nagrania. W naszych rejestratorach połączono profesjonalne rozwiązania techniczne, jakość na najwyższym poziomie z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Jeżeli zdecydujecie się na cały zestaw dostaniecie go od razu skonfigurowany i gotowy do użycia. Takie zestawy umożliwią nam podgląd zdalny, podgląd mobilny bez konieczności posiadania publicznego adresu IP.


 


Cechy rejestratorów IP


Przykładowy zestaw rejestratora kamerkami, z naszej oferty umożliwi wam inteligentne wyszukiwanie nagrań i odtwarzanie synchroniczne czterech kanałów. Rejestrator zabezpieczy ciągłość Twoich nagrań, posiada wyjścia HDMI i VGA a jedną z ważniejszych funkcji w tym rejestratorze jest funkcja Smart Search, jest to automatyczne wyszukiwanie ruchu na wybranym obszarze. Z innych równie ważnych funkcji rejestratory posiadają np. detekcję twarzy, multi podgląd, obsługują przeglądarki IE, Google Chrome, Opera, Safari, posiadają opcje wyszukiwania nagrań ze zdarzeń alarmowych, funkcję analizy obrazu VCA, zoom cyfrowy wideo w trybie podglądu na żywo lub w trybie odtwarzania, synchroniczne odtwarzanie nagrań z kilku kamer. Urządzeniami możemy sterować za pomocą dotykowego ekranu na panelu urządzenia, za pomocą przycisków lub myszy oraz zdalnie poprzez aplikacje na wybranych urządzeniach mobilnych. Wszystkie nasze urządzenia posiadają gwarancję oraz menu w języku polskim.

 

 

 

 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna