Reflektory

Mocne, jasne światło może nam się przydać w pracy i podczas relaksu, zarówno w środku domu, jak i na zewnątrz. Niezależnie od tego, co akurat chcemy zrobić, szybko zapadający zimą zmierzch może nam pokrzyżować plany. By móc grać w scrabble lub w siatkówkę w przydomowym ogródku nawet w środku nocy, potrzebujemy mocnego światła, które zapewnią reflektory ledowe. Właśnie ten sprzęt w różnych wariantach (reflektory ledowe, reflektory sufitowe) znajdą Państwo w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Reflektory LED – zastosowanie

Reflektory LED świecą mocnym, jasnym światłem o dalekim zasięgu i białej barwie. Dzięki temu idealnie nadają się do zainstalowania w warsztacie, na ściennie garażu lub by oświetlić wejście do domu. Reflektory z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzają się na podjeździe, gdy w nocy pragniemy wjechać do garażu lub znaleźć wejście do domu – fotokomórka wykryje ruch i reflektor LED zapali się samoistnie, co zaoszczędzi nam kłopotu związanego z wysiadaniem z auta i szukaniem włącznika światła. Reflektory sufitowe dostępne w naszym sklepie wyposażone są w długi przewód zasilający, dlatego można je zainstalować nawet w stosunkowo trudnodostępnym miejscu. Są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem – cechuje je niskie użycie energii i niska emisja ciepła.

Produkty znanego producenta – Art

Reflektory znanego producenta Art mają różną moc, w zależności od modelu możemy wybierać między 10W, 20W, 30W lub 50W. Produkty są objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją, przetrwają nawet 15 000 cykli od włączenia do wyłączenia, co daje około 30 000 godzin nieprzerwanej pracy. Wodoodporna obudowa pozwala na instalację lamp również na zewnątrz, bez obaw, że deszcz lub śnieg zniszczą cenne urządzenie. Reflektory są solidnie wykonane, a tym samym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Żarówki ledowe świecą z pełną mocą od momentu ich włączenia, a większość pobieranej przez nie energii elektrycznej przekształcana jest w światło, a nie w ciepło, co w połączeniu z faktem, że reflektory te nie wydzielają szkodliwych substancji podczas pracy, wpływa na ich przyjazną współpracę ze środowiskiem.

Strona główna