Akcesoria do żarówek

Akcesoria do żarówek to między innymi girlandy (sznury kabli z licznymi miejscami na wkręcenie żarówek, które służą do ozdabiania domów lub drzew), oprawy oraz przejściówki, które pozwalają na korzystanie ze specjalnych żarówek bez konieczności posiadania przystosowanych do nich gniazd. Właściwe oświetlenie w mieszkaniu i miejscu pracy często wpływa na nasze samopoczucie. Ciepłe i zimne barwy padającego na nas światła mogą zdeterminować nasz dobry lub zły nastrój. Dzięki akcesoriom do żarówek sami możemy decydować o tym, jak będziemy się czuli.

Akcesoria żarówkowe

Adapter GU10 na E14, który pozwala na zainstalowanie żarówki halogenowej lub żarówki LED-owej (które charakteryzuje wtyk reflektorowy montowany na zatrzask) w tradycyjnym gnieździe na mały, wkręcany gwint. Ten rodzaj, zwany „gwintem Edisona”, jest najczęściej stosowanym typem gwintu w gospodarstwach domowych, podczas gdy wtyki montowane na zatrzask są rzadko używanym rozwiązaniem. Dzięki naszej przejściówce będą mogli Państwo wykorzystać reflektory halogenowe i LED-owe w miejscach przystosowanych do wykorzystywania tradycyjnych żarówek z wkręcanym gwintem. Tego typu adapter to przydatny gadżet, dzięki któremu kupno złej żarówki nie skończy się wyrzuceniem jej  do kosza, a wręcz przeciwnie – wykorzystaniem zgodnie z przeznaczeniem i zadowoleniem z własnego sprytu.

Produkty znanych producentów - Import, Smart

Oprawki do żarówek halogenowych i LED-owych dostępne w naszym sklepie wykonane są nie z plastiku (popularnego zwłaszcza w przypadku tej grupy produktów), ale wytrzymałego i bardziej stylowego materiału ceramicznego. Można je stosować zarówno w lampach z kloszem, jak i w lampach bez klosza. Oprawki wpuszczane w sufit są niewidoczne pod kloszem lampy.  Oprawki występują w różnych kolorach (mosiądzowe będą pasowały do wnętrz w starym stylu, zaś chromowe idealnie sprawdzą się w kuchni) – szczegółowe informacje znajdą Państwo w opisach konkretnych produktów na naszej stronie. Akcesoria do żarówek znanych producentów Import i Smart to gwarancja wysokiej jakości wykonania produktów i ich funkcjonalności.

 

Strona główna