Słuchawki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Dobre słuchawki to prawdziwy skarb. Pozwalają cieszyć się dźwiękiem doskonałej jakości nawet wtedy, gdy wokół panuje cisza. Można słuchać muzyki bądź oglądać filmy, nie przeszkadzając nikomu nawet w środku nocy. W sklepie Wasserman można znaleźć słuchawki różnego rodzaju – przeznaczone do rozmaitych zastosowań. Dzięki temu wynalazkowi muzykę można zabrać ze sobą wszędzie. Pozwala nam on zamknąć się w naszym własnym świecie i na parę chwil odciąć od rzeczywistości. Kiedyś wystarczyło wybrać model oferujący czysty dźwięk. Dziś słuchawki to wielofunkcyjne urządzenia wyposażone w różne, przydatne funkcje.

Słuchawki bezprzewodowe z radiem i mikrofonem

Dziś bezprzewodowe słuchawki nauszne to samodzielne urządzenia. Nie potrzebujemy telefonu, MP3 ani radia, by słuchać muzyki. Wszystkie te funkcje mają one już wbudowane. Wystarczy, że założymy słuchawki na głowę i już możemy cieszyć się muzyką w wysokiej jakości dźwięku. Bezprzewodowe słuchawki douszne przydadzą się z kolei podczas oddawania się aktywnościom fizycznym. Sportowe słuchawki Bluetooth pozwalają uniknąć problemu plączących się kabli podczas biegania czy na siłowni. Jeszcze inną funkcję będą pełniły słuchawki gamingowe. Te posiadają wbudowany mikrofon, by można było komfortowo porozumiewać się z towarzyszami w grach. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z mikrofonem przydają się również do rozmów telefonicznych. Jak więc widać, co model, to inne zalety i inne zastosowanie.

Słuchawki znanych producentów – Intex, Media-Tech, Blow, ART.

Dostępne w sklepie Wasserman słuchawki to modele cenionych producentów. Renomowane marki stanowią gwarancję wysokiej jakości i niezawodności produktów. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ART posiadają w budowany mikrofon, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych. Można komfortowo prowadzić przez nie rozmowy telefoniczne, zachowując wolne ręce do pracy przy komputerze. Słuchawki z odtwarzaczem MP3 czy słuchawki bezprzewodowe z radiem Intex pozwalają cieszyć się muzyką nawet wtedy, gdy nie mamy ze sobą żadnych innych urządzeń. To niezastąpiony gadżet podczas spacerów, kiedy chcemy uniknąć zbędnego balastu oraz plączących się kabli.

Strona główna