Oświetlenie świąteczne. Lampki LED. Solarne projektory

W filmie „Wesołych Świąt” bohater Danny’ego DeVito zamierza udekorować swój dom na gwiazdkę tak, by był on widoczny z kosmosu. Chcesz mu dorównać? W lampki świąteczne zaopatrzysz się w sklepie Wasserman. Tradycyjne sznury z żarówkami dawno już nie wystarczają. Dlatego w ofercie znalazły się również projektory laserowe, którymi można sterować za pomocą pilota. W asortymencie dostępne są zarówno ozdoby zewnętrzne, jak i takie przeznaczone do mieszkania. Sięgnij po nowoczesne rozwiązania i rozświetl swój dom na święta!

Radzimy, jak wybrać lampki choinkowe

Właściwy dobór oświetlenia choinkowego będzie zależał od wielu czynników. Przede wszystkim zdecyduj, czy chcesz wykorzystywać je na zewnątrz, czy w mieszkaniu. Wewnętrzne lampki choinkowe LED nie muszą być wodoodporne – mogą cechować się mniejszą wytrzymałością, gdyż warunki panujące w domu im nie zaszkodzą. Inaczej jest ze świątecznym oświetleniem LED przeznaczonym do użytku zewnętrznego. Produkty tego typu muszą wyróżniać się odpornością na wilgoć, trudne warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Zimą zmierzą się bowiem z mrozami, deszczem, śniegiem i porywistym wiatrem. Uwagę zwrócić należy również na rodzaj żarówek zastosowanych w lampkach. Obecnie najbardziej opłaca się inwestować właśnie w choinkowe oświetlenie LED. Przewagą LED-ów nad tradycyjnymi żarówkami jest energooszczędność i znacznie dłuższy czas działania.

Oświetlenie świąteczne – import

W sklepie Wasserman znaleźć można oświetlenie świąteczne różnego typu. Najpopularniejszym rozwiązaniem są lampki choinkowe LED – zarówno białe, jak i kolorowe. Poza nimi w asortymencie dostępne są lampki w kształcie kulek – zaprojektowane w stylu retro. W ofercie znalazły się też projektory laserowe, które umożliwiają stworzenie różnokolorowych iluminacji zewnętrznych. Obsługiwać je można za pomocą pilota. Pamiętaj, że oświetlenie świąteczne przyda się nie tylko w okresie bożonarodzeniowym. Sprawdzi się także jako uniwersalna ozdoba i dodatkowe źródło światła. Sklep Wasserman poleca swoje produkty i życzy wesołych świąt!

Strona główna