Głośniki i słuchawki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
26 produktów

W dziale poświęconym wszelkim akcesoriom komputerowym nie może zabraknąć słuchawek i głośników. Komputery czy laptopy nie służą, bowiem tylko do pracy ale dostarczają nam rozrywki i pozwalają komunikować się ze światem. A do tego potrzebne są głośniki oraz słuchawki.

G

łośniki bluetooth znanych producentów – ART, Audiocore, Blow, Media-Tech, Ferguson, Vordon


Głośniki dostępne w sklepie Wasserman charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku,a do tego świetnie się prezentują i doskonale wyglądają zarówno w domu, jak i w biurze. Soundbar Bluetooth, to przykład jednego ze sprzętów, który można połączyć z dowolnym smartfonem czy laptopem. Media-Tech to z kolei producent, który dostarczył do sklepu boomboxa Bluetooth oraz atrakcyjne głośniki karaoke. Polecamy szczerze głośnik Bluetooth z radiem. Głośniki bezprzewodowe z radiem wyposażone są w mocne akumulatory pozwalające im na długą pracę bez dostępu do prądu. A dzięki możliwości odbierania fal radiowych możemy słuchać muzyki bez pomocy naszego telefonu czy też karty pamięci. W asortymencie naszego sklepu można też znaleźć takie urządzenia jak wodoodporne głośniki Bluetooth, czy głośniki komputerowe z subwooferem. Odmiennym nieco sprzętem są małe i kompaktowe głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu, gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Głośniczki współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście USB.Słuchawki renomowanych producentów -  Kruger&Matz, Ferguson, Quer, Intex, Media-Tech, Blow, ART.


Do słuchania muzyki w bardziej intymnych warunkach niezbędne będą słuchawki – douszne, z mikrofonem, bezprzewodowe czy dedykowane dla graczy, wszystko zależy, jakich potrzebujemy. Nasze bezprzewodowe słuchawki nauszne to całkiem samodzielne urządzenia, mają one wbudowane funkcje telefonu, MP3 i radia. Takie bezprzewodowe słuchawki douszne przydadzą się podczas oddawania różnej aktywności sportowej. Natomiast słuchawki gamingowe posiadają wbudowany mikrofon, by można było porozumiewać się ze współgraczami. Słuchawki z odtwarzaczem MP3 czy słuchawki bezprzewodowe z radiem Intex to niezastąpiony gadżet podczas spacerów, biegów wszędzie tam, gdzie niepotrzebny nam plączący się kabel. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą słuchawek.

Strona główna