Lampy warsztatowe

Praca w warsztacie często wymaga zaglądania w trudnodostępne zakamarki oraz korzystania z wielu drobnych elementów. By wykonywać swoje zadania efektownie i nie narażać się na przedwczesną utratę wzroku warto odpowiednio oświetlić miejsce pracy. Temu posłużą specjalne lamy warsztatowe, dostosowane do warunków panujących w warsztacie oraz różniące się między sobą mocą i indywidualnymi właściwościami. W naszym sklepie znajdą Państwo lampy warsztatowe rzucające szeroki snop światła, jak i pozwalające na intensywne doświetlanie punktowe.

Oświetlenie do warsztatu

Naprawianie lub konserwacja podwozia wymaga zaglądania pod auto i często wykorzystywania do pracy obu rąk. W takich sytuacjach przyda się latarka warsztatowa montowana na czole (zwana popularnie „czołówką”). Ta niepozorna lampka została wyposażona w diody LED o sporej mocy oraz ruchomy uchwyt, dzięki któremu możemy regulować kąt padania światła. Jeśli natomiast bardziej interesuje nas dokładne oświetlenie większej powierzchni (np. stołu, na którego blacie majsterkujemy) wtedy idealna będzie przenośna lampa stojąca. Takie lampy warsztatowe dają jasne światło o szerokiej wiązce, które nie męczy oczu i zapewnia doskonałe doświetlenie nawet najciemniejszych kątów naszego warsztatu. Istnieją również modele na statywie, jeśli potrzebujemy światła padającego z góry (wysokość statywu regulujemy dzięki jego teleskopowej budowie).

Produkty znanych producentów - Import, Art, Xtreme, Hogert, Dedra, Maclean, Bailong

Wśród produktów znanych producentów oświetlenia warsztatowego wyróżniają się lampy warsztatowe LED, które łączą w sobie funkcje latarki oraz lampy wiszącej. Obrotowy haczyk pozwala zawiesić je pod sufitem, zaś magnes wtopiony w obudowę daje możliwość przymocowania lampy do każdej metalowej powierzchni. Rączka została obłożona gumą, dzięki czemu ma właściwości antypoślizgowe. Jako latarka warsztatowa urządzenie to wykorzystuje 7 diod LED, natomiast jako lampa warsztatowa zawieszona w dogodnym miejscu świeci mocą 30 diod LED. Produkty marki Import są wykonane z najwyższej jakości materiałów i łączą w sobie kilka funkcji. Pracując w warsztacie nie błądź po omacku -  daj się oświecić produktom z naszej oferty!

 

Strona główna