Repeatery. Wzmacniacze sygnału.

Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Co to jest wzmacniacz sygnału?

Wzmacniacz sygnału zwiększa zasięg WiFi. To tak w skrócie. To niewielkie urządzenie, posiadające anteny za pomocą, których odbiera sygnał z routera. Po czym wzmacniacz rozsyła wzmocniony sygnał do urządzeń rozmieszczonych w większej odległości od routera. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie potrzebujecie do tego żadnego okablowania, sterowników i innych skomplikowanych czynności. Jedyne, co trzeba zrobić to wpiąć taki wzmacniacz do kontaktu.

Kiedy warto kupić wzmacniacz Wi-Fi?

Jeżeli masz problem z Internetem, ładuje się nieznośnie powoli każda strona, jeżeli rwie się bez przyczyny, pobieranie trwa latami to wtedy zainwestuj w porządny wzmacniacz Wi-Fi. I tu nie kierujmy się ceną, zakup takiego wzmacniacza to raczej inwestycja na lata. My polecamy TP-Link, ta firma może pochwalić się produktami na najwyższym poziomie. Taki np. wzmacniacz TL-WA850RE umieszcza się w kontakcie elektrycznym, potem wystarczy tylko nacisnąć przycisk WPS na routerze a następnie przycisk Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności) i już wzmacniacz działa.

Na co zwrócić uwagę kupując wzmacniacz Wi-Fi?

Najważniejsze parametry wzmacniaczy, to m.in. to szybkość transmisji, ilość anten, obsługiwane standardy sieciowe, zasilanie, porty, gniazda oraz pasmo przenoszenia danych. Dwa pasma Wi-Fi o łącznej przepustowości do 750 Mb/s, w rozszerzonej sieci, obejmą powierzchnię nawet 185 m2.! Wzmacniacz działa ze wszystkimi standardowymi routerami i punktami dostępowymi, i dzięki temu zapewnia porządne, stabilne połączenia bezprzewodowe w dwóch pasmach dla wielu urządzeń jednocześnie.

Strona główna