Żarówki

Wszystkie produkty w tym dziale

Nasi przodkowie wstawali wraz z pierwszym zapianiem koguta i kładli się spać o zachodzie słońca, rytm ich dnia był podporządkowany porom roku i czynnikom atmosferycznym. Dziś ciężko byłoby nam żyć równie restrykcyjnie i obyć się bez sztucznego źródła światła. Tradycyjne oświetlenie coraz częściej zastępują żarówki ledowe, które są bardziej wydajne, pomagają zaoszczędzić energię i działają dłużej niż żarówki halogenowe. Zachęcamy do zapoznania się z żarówkami LED dostępnymi w naszej ofercie.

Produkty znanych producentów - Art, VK Light, TeamVeovision, GTV, Smart, Import, Osram

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno długie, podłużne świetlówki LED marki Art do oświetlania biur, hal magazynowych czy wnętrz o charakterze publicznym, jak i żarówki ledowe VK Light, które przypominają tradycyjną żarówkę z wkręcanym gwintem E27, jednak dzięki nowoczesnej technologii lepiej rozprowadzają światło po pomieszczeniu i zaoszczędzają więcej energii. Żarówki ledowe rzucają ciepłe, białe światło i różnią się między sobą kształtem (dla wszystkich lubiących urozmaicenia polecamy żarówkę LED w kształcie płomienia), rodzajem szkła (szkło przeźroczyste, szkło matowe), a także mocą. Dla miłośników imprez mamy coś specjalnego – żarówkę LED marki Import obsługiwaną przy pomocy pilota, która może świecić 16 kolorami z różną intensywnością.

Wszystko o żarówkach ledowych

„Żarówki ledowe” to umowna nazwa świecących diod (skrót LED rozwijamy do Light-Emmiting Diode), które tak naprawdę nie mają podstawowego elementu tradycyjnej żarówki, od którego wzięła się jej nazwa, a więc żarnika. Żarówki ledowe świecą białym światłem (ciepłym lub zimnym), które jest skupione bądź rozproszone. W porównaniu do tradycyjnych żarówek i żarówek halogenowych, żarówki LED całą energię zmieniają światło (praktycznie nie wydzielając przy tym ciepła) i mogą pochwalić się zdecydowanie dłuższym średnim czasem działania (producenci informują o nawet 50 000 godzinach pracy pojedynczej żarówki). To najbardziej energooszczędne źródło światła dostępne obecnie na rynku, nie licząc odnawialnych źródeł energii (wiatr, woda, promienie słoneczne).

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna