Smartwatch

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Każdy, kto uprawia sport, z pewnością zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem każdego treningu jest zachowanie odpowiedniej i stałej temperatury ciała. Po rozgrzewce przychodzi czas na właściwe ćwiczenia – wtedy już nie można się zatrzymać, trzeba (dosłownie i w przenośni) biec do mety. A co, gdy zadzwoni telefon? By nie tracić czasu na sięganie do kieszeni po dzwoniącą komórkę, można zainwestować w smartwatch – zegarek z funkcją telefonu, dzięki któremu odbierzemy połączenie, przykładając zegarek do ucha. To proste i wygodne rozwiązanie nie tylko dla sportowców.

Opaski monitorujące aktywność

Opaski smartband to bardzo przydatny gadżet. Urządzenie założone na rękę wygląda jak zwykła silikonowa opaska, ale jej ukryte funkcje są naprawdę imponujące. Opaski monitorujące aktywność działają w kilku zakresach: mierzą temperaturę ciała oraz puls (niektóre modele mogą nawet automatycznie wysłać prośbę o pomoc, gdy puls jest niewyczuwalny), monitoruje sen i spalane kalorie, a także może analizować nasze codzienne postępy w uprawianej dyscyplinie sportowej. System jest kompatybilny z urządzeniami elektrycznymi, takimi jak tablet czy smartfon przy pomocy technologii Bluetooth – smartwatch pozwala również na odbieranie i nawiązywanie połączeń telefonicznych za pomocą telefonu w zegarku. Opaska fitness to ułatwienie dla każdego biegacza.

Produkty znanych producentów - Promedix, Media-Tech

Smartwatche i smartbandy to urządzenia proste w obsłudze. Dotykowy ekran i intuicyjne menu sprawiają, że codzienne użytkowanie nie nastarcza żadnych problemów. Sprzęt łączy się ze smartfonem, tabletem lub komputerem za pomocą Bluetootha – do jego kalibracji potrzebna jest aplikacja DroiHealth, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Smartwatch ładujemy, podłączając zegarek do źródła zasilania poprzez wejście USB.  Opaski monitorujące aktywność fizyczną w naszym sklepie sprzedawane są w kilku wariantach kolorystycznych – mogą wybierać Państwo między klasyczną czernią, żywą czerwienią lub delikatnym granatowym. Różnorodność kolorystyczna sprawia, że opaski z łatwością dopasujemy do każdej sportowej stylizacji.

Strona główna