Zegarki i smartwatche

Wszystkie produkty w tym dziale
29 produktów

Tak, jak telefon nie służy nam już tylko do dzwonienia, tak i zegarek nie służy nam już tylko do odmierzania czasu i sprawdzania, która godzina. Zwłaszcza wśród sportowców coraz większą popularność zyskują smartwatche, które pozwalają m.in. na odebranie telefonu bez konieczności sięgania do kieszeni po słuchawkę, a jedynie dzięki przyłożeniu telefonu do ucha. To wygodne rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko sportowcy, ale również zabiegani biznesmeni czy kierowcy podczas  prowadzania samochodu.

Rodzaje zegarków

Przeglądając ofertę sklepu Wasserman znajdą Państwo między innymi zegarek sportowy z pulsometrem, kilka rodzajów smartwachów, a także produkty pochodne, jak smartband, czyli opaska fitness z wbudowanym Bluetoothem (mają m.in. funkcję monitorowania snu oraz odtwarzania muzyki). Miłośników sprzętów wielofunkcyjnych, którzy mają zacięcie do sportu z pewnością ucieszy pierwszy z tych produktów – zegarek sportowy z pulsometrem może nie jest szczególnie elegancki, ale z pewnością pasuje do odzieży sportowej. Ponadto pełni kilka funkcji, wśród których możemy wyróżnić pomiar tętna, pomiar spalonych podczas wysiłku kalorii oraz liczbę przebytych kilometrów – każda z tych informacji może okazać się bardzo cenna dla osób, które starają się żyć zdrowo i aktywnie uprawiać sport.

Poznaj smartwatche

Zegarki typu smartwatch to połączenie najnowszej technologii i funkcjonalności. Inteligentne zegarki są wyposażone w głośnik i mikrofon, dzięki czemu pełnią funkcje telefonu lub odtwarzacza muzyki (łączą się z bezprzewodowymi słuchawkami). Smartwatche łączą się z Wi-Fi i pozwalają na korzystanie z internetu (w tym np. na przeglądanie Facebooka na wyświetlaczu zegarka), mają wbudowany system GPS, a także przydają się sportowcom, bowiem zapisują w swojej pamięci dane  o przebytym dystansie, mierzą puls i postępy w treningu. Wizualnie dopasowują się do najnowszych trendów, nadają się zarówno do odzieży sportowej, jak i bardziej eleganckich kreacji. Korzystanie z nich jest intuicyjne i nie stanowi problemu nawet dla osób starszych.

 

Strona główna