Szkła i folie ochronne

Wszystkie produkty w tym dziale
40 produktów

Dziś to normalne, że zakupowi każdego telefonu towarzyszy nabycie folii ochronnej. Zaopatrujemy się również w różnego rodzaju etui, co kiedyś nie miało tak dużego znaczenia. Wszystko dlatego, że wszechobecne dziś smartfony to urządzenia najczęściej bardzo delikatne. Jedną z powszechniejszych przyczyn zmiany modelu na nowy jest po prostu rozbity ekran. Telefon mógłby działać znacznie dłużej, lecz niesprawny wyświetlacz dotykowy uniemożliwia korzystanie ze sprzętu, a jego naprawa rzadko bywa opłacalna. Dlatego właśnie w sklepie Wasserman można znaleźć wytrzymałe szkła hartowane na telefon. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa szanse smartfonu na przetrwanie w razie jego upadku. 

Szkła hartowane 9H i 10H na telefon

 Szkło hartowane na telefon jest dziś bardzo popularną metodą ochrony ekranu urządzenia przed zarysowaniami i pęknięciami. Kategoria H9 oznacza dziewiąty stopień twardości w dziesięciostopniowej skali Mohsa. Takie szkło może więc poddać się wyłącznie ostrzu diamentowemu. Jeśli takiego ostrza nie nosimy razem ze smartfonem w torebce lub kieszeni, możemy być spokojni o jego wyświetlacz. Szkło ochronne na telefon zwiększa również szanse ekranu w razie upadku urządzenia. Co istotne, nie utrudnia korzystania ze smartfonu – materiał szczelnie przylega do ekranu, dzięki czemu nie widać właściwie żadnej różnicy w jego dotykowej obsłudze. 

Szkła ochronne na telefony znanych producentów – m.in. iPhone, Microsoft, Samsung

 Poszczególne szybki ochronne na telefon nie różnią się od siebie w znaczny sposób. Najważniejszym kryterium ich doboru jest po prostu model smartfonu. Różnica polega na rozmiarze i kształcie szkła, dlatego bardzo istotne jest, by dobrać odpowiedni wariant dla swojego urządzenia. W sklepie internetowym Wasserman dostępne są między innymi szkła ochronne na różne modele Samsunga, Sony czy Microsoft. Szybki cechują się wysoką jakością, dzięki czemu zachowują pełną przejrzystość. Ich zaletą jest również warstwa zapobiegająca powstawaniu smug i odcisków palców. Nie zwlekaj i załóż folię ochronną na telefon, zanim będzie za późno!

 

Strona główna