Karty pamięci

Są takie urządzenia elektroniczne, o których nie myślimy, chyba że się psują lub przestają działać. Dopóki bateria w aparacie cyfrowym się nie wyczerpie, dopóty nie zastanawiamy się nad tym, czy trzeba ją wymienić lub naładować. Podobnie wygląda sprawa z kartami pamięci – zauważamy je dopiero gdy są pełne, a my nie możemy robić więcej zdjęć lub zgrać na nią plików, które chcemy przenieść z jednego urządzenia na drugie. By tego uniknąć, warto mieć kartę o większej pojemności lub egzemplarz zapasowy.

Produkty znanych producentów - GOODRAM, Kingston, Adata, Silicon Power, Team Group

Karty pamięci to półprzewodnikowe nośniki danych. Możemy magazynować na nich dane (np. zdjęcia w cyfrowym aparacie fotograficznym) lub za ich pomocą przenosić pliki z jednego urządzenia na drugie (np. przerzucić wspomniane zdjęcia z aparatu na komputer). Niewielkie rozmiary (24 × 32 × 2,1 mm oraz masa: ok. 2 gramy) stoją w opozycji do pojemności – a te są różne: w naszej ofercie znajdą Państwo karty pamięci od 4GB, przez 8GB i 16 GB, aż po 64GB. Karty pamięci do telefonu mogą różnić się klasą prędkości, od której zależy szybkość przesyłu danych (przykładowo klasa 4 przesyła 4MB na sekundę, a klasa 10 – 10MB/s). Karty te są kompatybilne z większością współczesnego sprzętu: aparatami cyfrowymi, tabletami, telefonami komórkowymi, a także laptopami.

Karta pamięci SD a microSD

Specjalną odmianą kart pamięci SD, jest karta pamięci microSD. Przedrostek „micro” wywodzi się z faktu, że karta ta ma jeszcze mniejsze rozmiary (11 × 15 × 1 mm) niż karty SD i karty miniSD (21,5 × 20 × 1,4 mm) – ten ostatni model w ogóle się nie przyjął na rynku i praktycznie z niego zniknął zaledwie po dwóch latach egzystencji. Karty pamięci microSD w naszym sklepie sprzedawane są w zestawach z odpowiednim adapterem, dzięki któremu będziemy mogli z nich korzystać w urządzeniach, które posiadają jedynie wejścia na karty SD. Wybierając kartę, powinniśmy zwrócić uwagę na pojemność, a także szybkość zapisu i szybkość odczytu. Odpowiednie parametry sprawią, że korzystanie z kart pamięci SD i microSD będzie czystą przyjemnością. Na wszystkie karty z naszej oferty obowiązuje wieczysta gwarancja.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna