Etui futerały

Parafrazując znane powiedzenie – „z elektroniką trzeba obchodzić się jak z jajkiem”. Drogocenny elektroniczny sprzęt trzeba chronić przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi oraz nawet najdrobniejszymi uszkodzeniami natury mechanicznej. Nikt z nas nie chce widzieć aparatu cyfrowego albo telefonu komórkowego roztrzaskanego na kawałki przez własną nieuwagę. By zapobiec tego typu nieprzyjemnym sytuacjom, wymyślono pokrowce i futerały na delikatny sprzęt.

Pokrowce na telefon i aparat

Futerały i pokrowce na telefon różnią się między sobą materiałem, z jakiego zostały wykonane, a przez to mają różne właściwości. Etui sylikonowe są lekkie, cienkie i dopasowują się do kształtu telefonu dzięki swej elastyczności, dobrze chronią też telefon, gdy ten przypadkiem spadnie. Poliwęglowane etui plastikowe zapewniają jeszcze mocniejszą ochronę i są niewrażliwe na działanie czynników atmosferycznych (np. nie żółkną od słońca). Pokrowce na aparat mogą być sztywne (wewnątrz wyłożone miękkim materiałem, by ekran LCD nie został zarysowany) lub materiałowe, zamykane na zamek błyskawiczny. Najczęściej wyposażone są w szlufkę (można je przypiąć do paska) lub smycz (w zależności od długości można je wtedy zawiesić na szyi bądź nadgarstku).

Produkty znanych producentów - Blow, Natec                  

Podstawową funkcją etui na telefon i futerału na aparat jest ochrona drogocennej zawartości. Delikatne przedmioty muszą być odpowiednio zabezpieczone, bo mogą ulec zniszczeniu przy najbardziej prozaicznym wypadku. Telefon może wysunąć się z kieszeni podczas zwykłego spaceru i rozbić się o ziemię – dzięki futerałowi przypiętemu do paska lub zawieszonemu na szyi taka sytuacja po prostu nie będzie mieć miejsca. Poza wyżej wymienionymi pokrowcami na telefon w naszej ofercie znajdą Państwo także eleganckie skórzane etui na nawigację GPS z zamszowym podbiciem (chroniącym ekran przed zarysowaniami) i magnetycznym zamknięciem. Produkty znanych producentów Blow oraz Natec są najwyższej jakości i idealnie odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie.

Strona główna