Stacje pogody

Aplikacja w smartfonie wskazuje na inne warunki atmosferyczne niż te, które rzeczywiście panują w okolicy? Zewnętrzny termometr na ścianie naszego domu daje niedokładne wyniki? Telewizyjne prognozy okazują się zbyt ogólne? Zaradzić temu może profesjonalna bezprzewodowa stacja pogody. Dzięki takiemu urządzeniu wiemy dokładnie, czego spodziewać się za oknem. Już nigdy nie dobierzemy odzieży niedostosowanej do warunków atmosferycznych. Elektroniczna stacja pogody jest także wyposażona w inne przydatne funkcje, których zadaniem jest ułatwianie naszego życia.

Bezprzewodowa stacja pogody

Elektroniczna stacja pogody to dokładny termometr cyfrowy pozwalający nie tylko otrzymywać najbardziej aktualne raporty pogodowe, ale także umożliwiający wgląd w godzinowe, a nawet pięciodniowe prognozy. Najlepsze stacje posiadają termostat wifi, dzięki któremu warunki atmosferyczne wokół domu sprawdzimy za pomocą zainstalowanej w telefonie aplikacji. Urządzenia wskazują temperaturę powietrza, wilgotność, ciśnienie atmosferyczne, nieraz ostrzegają też przed zamarzaniem. Wyposażone są w czarno-biały lub kolorowy ekran LCD, termometr elektroniczny, zegar i budzik. Bezprzewodowa stacja pogody jest więc narzędziem kompleksowym ułatwiającym życie na co dzień.

Jak prawidłowo dokonać pomiaru temperatury?

Aby elektroniczna stacja pogody dawała wiarygodne wyniki, jej czujnik – według zaleceń Światowej Organizacji Meteorologicznej – powinien być skalibrowany w przedziale od -30 do 40 stopni Celsjusza. Maksymalny błąd pomiaru nie może wynieść więcej niż 0,2. Ponadto termometr cyfrowy powinien odpowiednio reagować na zmiany temperatury. Reakcja nie powinna następować ani za wolno, ani za szybko. Należy także pamiętać, aby zapewnić czujnikowi temperaturę otaczającego go powietrza, czyli przede wszystkim osłonić go przed promieniowaniem słonecznym. W Polsce przyjęło się dokonywać pomiarów na wysokości dwóch metrów nad poziomem gruntu – zapewnia to najdokładniejsze wyniki. Nie można też zapominać o tym, że w pobliżu termometru nie powinny znajdować się żadne obiekty – budynki czy drzewa – mogące wpływać na wyniki. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Ferguson, GreenBlue, Import, Blow czy Vordon.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna