Dekoracje choinkowe. Bombki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
0 produktów
Brak produktów

Już niedługo święta…już niedługo święta…A co za tym idzie strojenie ubieranie aranżowanie. Będziemy ubierać drzewko Bożonarodzeniowe i dekorować dom na święta. A jak przystroić wnętrza bez choćby jednej bombki?

 

Chociaż dawno temu pierwsze choinki ubierano nie w bombki a w rajskie jabłuszka, orzechy lub cukierki w różnokolorowych papierkach Dużo później nastała era bombek choinkowych. W połowie XIX wieku ubogi rzemieślnik pracujący w hucie szkła nie miał pieniędzy na zakup cukierków i orzechów postanowił, więc wydmuchać sobie ozdoby ze szkła. Potem okazało się, że takie właśnie ozdoby mają największe wzięcie. I nastała era bombek choinkowych. W miarę upływu czasu zaczęto produkować bombki w różnych kształtach nie tylko te okrągłe. Ale to właśnie te tradycyjne kule są najbardziej popularne. Przypominają te pierwsze okrągłe ozdoby i symbolizują harmonię kosmosu.

Bombki w sklepie Wasserman-P.O.Ch.s.c.Grześkowiak

N sklepowych półkach, znaleźć możemy setki wyrobów świątecznych z drewna, plastiku, papieru lub tkanin naturalnych. Bombki są w różnych kształtach, w różnych kolorach i z przeróżnych materiałów. Ale wciąż palme pierwszeństwa wiodą bombki szklane. Niezwykle delikatne mogą być w najbardziej zachwycających kolorach. Szklane bombki znajdziemy w nieskończonej liczbie kształtów, wzorach, rozmiarach i kolorach. Mimo tego, że szklane ozdoby są zdecydowanie droższe niż inne na pewno warto zainwestować w ich urodę i ekologiczność. Bombki to też ozdoba, która sprawdza się nie tylko na drzewku. Większe bombki, jako samodzielną ozdobę możemy umieścić w misie lub na ozdobnym stojaku.  Zanim jednak udasz się na zakupy zastanów się, w jakim stylu chcesz ubrać swoją choinkę, jakie kolory lubisz i czy przeważa u ciebie skrajny minimalizm czy przeciwnie działasz z rozmachem.

 

 

Strona główna