Artykuły domowe i ogrodowe. Trzonki i drzewce. Uchwyty do narzedzi

 

Nie ma pracy w ogrodzie bez odpowiednich narzędzi. W sklepie Wasserman możecie zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne do prac ogrodowych. W tym dziale znajdziecie trzonki i drzewca. Bo łopata, szczotka czy grabie nic nie dadzą jak nie będzie ich za co złapać.

Trzonki do szczotek firmy Stalco

Wytrzymałość narzędzi to podstawa dlatego powinny one być wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Takie trzonki mogą być wykonane z aluminium, tworzywa sztucznego, metalu lub drewna. Trzonki aluminiowe są lekkie i nie poddają się korozji. Tak samo trzonki z tworzywa sztucznego, używane głównie do obsadzenia małych narzędzi ogrodniczych. Drewniane trzonki znajdują zastosowanie przeważnie przy dużych i ciężkich narzędziach ogrodniczych takich jak np. łopaty, szpadle, grabie, motyki, widły, siekiery, młotki. Szeroki asortyment trzonków kupisz w naszym sklepie internetowym. Przebywanie na świeżym powietrzu będzie o wiele przyjemniejsze, kiedy do prac użyjesz narzędzi wysokiej jakości.

Trzonek z gwintem zapewni Ci wygodę pracy z narzędziem

To produkt, który uzupełnia szczotkę do zamiatania podłogi. Został wykonany z drewna bukowego. Drewno bukowe jest jednym z najtwardszych i ma około 250 zastosowań w budownictwie i przemyśle. Drewno bukowe jest nie tylko bardzo wytrzymałe, ale i bardzo elastyczne w obróbce, a to sprawia, że bardzo łatwo uzyskać pożądany kształt. Podczas zakupów zwróćmy uwagę na odpowiednią długość wybieranych trzonków. Pamiętaj, że grabienie liści czy zamiatanie podwórka to czasami zajęcie na parę godzin a za krótki kij może powodować dyskomfort i bóle kręgosłupa. Zamiatając podłogę w mieszkaniu także będzie Ci znacznie wygodniej, kiedy robić to będziesz w wyprostowanej pozycji. Nasze trzonki maja klasyczny kształt i dobrze trzymają się w dłoni. A ich naturalny kolor nie będzie się kłócił z wystrojem mieszkania jeżeli Twoja szczotka stoi na widocznym miejscu w kuchni czy łazience.

 
Strona główna