Plecione sznurki, linki stalowe, żyłki i sznurki

Liny są przydatne. Liny są popularne. Liny są wszechstronne. A jakie liny kupisz w sklepie Wasserman? Najczęściej wybierane to liny polipropylenowe.

Liny polipropylenowe plecione - Artlin, Mag-Krak, Rav

Liny polipropylenowe są popularne nie tylko ze względu na ich wszechstronność ale i na cenę, wytrzymałość oraz różnorodność kolorystyczną. Takie liny znajdują zastosowane w kynologii, sportach wodnych, ogrodnictwie, żeglarstwie i w jachtingu. Są świetne do produkcji siatki wspinaczkowej i siatek ochronnych. Liny polipropylenowe są odporne na na kwasy, zasady, oleje, rozpuszczalniki organiczne i alkohole. W naszym sklepie kupicie także liny stalowe, używane są one w różnych dziedzinach gospodarki, ze względu na różną konstrukcję mają wszechstronne zastosowanie , m.in. w w budownictwie, transporcie, żeglarstwie. Używane są do wciągarek i podnośników a w rybołówstwie jako liny trałowe, kotwiczne lub pomocnicze.

Rodzaje lin polipropylenowych

Lina pleciona - produkowana głównie przez oplatanie z 16 lub więcej pasm. Pasma te tworzą na powierzchni splot skośny lub nieco rzadziej gładki, skręcane są razem w jedną całość.

Lina owijana - składa się z dwóch części rdzenia i osłony. Warstwa wewnętrzna jest zazwyczaj wykonana z 12 pasm, a osłonę tworzy skręcenie 16-36 pasem. Ich wysoka wytrzymałość mechaniczna nie zmniejsza się przez zgrzewanie. Liny wykonane z PP są lekkie i unoszą się na powierzchni. Są odporne na wilgoć i zachowują swoją miękkość nawet w bardzo wilgotnych warunkach.

 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna