Saturatory syfony

Tato, tato kup mi saturator. Ci starsi klienci naszego sklepu na pewno pamiętają stojące na chodnikach w upalne lato saturatory z woda gazowana. A w domach dumnie pyszniły się syfony na naboje. Teraz syfony szturmem wracają na rynki. Różne kształty różne pojemności różne kolory, łączy je jedno, naboje.Saturatory w sklepie Wasserman -Art


Wodę gazowaną możemy kupić w każdym sklepie, ale a szczęście, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim problemem jest nadmierna ilość plastikowych opadów, a w tym butelek. Za pomocą takiego domowego syfonu zmniejszymy ilość plastikowych śmieci. A dodatkowo wiemy, co pijemy. Syfony to najczęściej forma poręcznej butelki ze spustem i miejsce na naboje. W naszej ofercie znajdziecie syfony z firmy Art, proste w kolorze białym i czarnym. Ich kształt powoduje, że bardzo łatwo jest je schować w lodówce i zabrać ze sobą w podróż Takie właśnie syfony kiedyś królowały w naszych domach. Materiał, z jakiego zostały wykonane nasze syfony to metal-aluminium i tworzywo sztuczne. Pojemność jednego litra spokojnie wystarczy na każe gospodarstwo domowe. Syfony sprzedawane w naszym sklepie posiadają wszelki atesty i spełniają wymagane normy.Naboje do syfonów.


Do przygotowania gazowanego napoju potrzebny nam będzie nabój z CO2. Naboje, co pewien czas trzeba wymieniać a te zużyte wyrzucać do specjalnie oznaczonego pojemnika, skąd potem trafią do utylizacji. Pamiętajmy o właściwym przechowywaniu naboi. Nie wystawiamy ich na działanie promieni słonecznych i temperatur powyżej 50 C. Nigdy nie wyrzucamy pełnych naboi, nie rzucamy nimi i nie napełniamy ponownie. Nie wdychamy gazu z naboi! Biorąc pod uwagę bardzo wysokie ciśnienie, znajdujące się w składowanych nabojach, niebezpieczne jest ich rozszczelnienie. W naszym sklepie zaopatrzysz się w naboje firmy Kayser, wykonane z metalu w kolorze złota. Naboje pakowane są po 10 sztuk do kartonowego opakowania. Zapasowe naboje posiadamy w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie.

Strona główna