Saturatory syfony

Tato, tato kup mi saturator. Ci starsi klienci naszego sklepu na pewno pamiętają stojące na chodnikach w upalne lato saturatory z woda gazowana. A w domach dumnie pyszniły się syfony na naboje. Teraz syfony szturmem wracają na rynki. Różne kształty różne pojemności różne kolory, łączy je jedno, naboje.Saturatory w sklepie Wasserman -Art


Wodę gazowaną możemy kupić w każdym sklepie, ale a szczęście, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim problemem jest nadmierna ilość plastikowych opadów, a w tym butelek. Za pomocą takiego domowego syfonu zmniejszymy ilość plastikowych śmieci. A dodatkowo wiemy, co pijemy. Syfony to najczęściej forma poręcznej butelki ze spustem i miejsce na naboje. W naszej ofercie znajdziecie syfony z firmy Art, proste w kolorze białym i czarnym. Ich kształt powoduje, że bardzo łatwo jest je schować w lodówce i zabrać ze sobą w podróż Takie właśnie syfony kiedyś królowały w naszych domach. Materiał, z jakiego zostały wykonane nasze syfony to metal-aluminium i tworzywo sztuczne. Pojemność jednego litra spokojnie wystarczy na każe gospodarstwo domowe. Syfony sprzedawane w naszym sklepie posiadają wszelki atesty i spełniają wymagane normy.Naboje do syfonów.


Do przygotowania gazowanego napoju potrzebny nam będzie nabój z CO2. Naboje, co pewien czas trzeba wymieniać a te zużyte wyrzucać do specjalnie oznaczonego pojemnika, skąd potem trafią do utylizacji. Pamiętajmy o właściwym przechowywaniu naboi. Nie wystawiamy ich na działanie promieni słonecznych i temperatur powyżej 50 C. Nigdy nie wyrzucamy pełnych naboi, nie rzucamy nimi i nie napełniamy ponownie. Nie wdychamy gazu z naboi! Biorąc pod uwagę bardzo wysokie ciśnienie, znajdujące się w składowanych nabojach, niebezpieczne jest ich rozszczelnienie. W naszym sklepie zaopatrzysz się w naboje firmy Kayser, wykonane z metalu w kolorze złota. Naboje pakowane są po 10 sztuk do kartonowego opakowania. Zapasowe naboje posiadamy w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna