Chemia gospodarcza. Odstraszacze szkodników

Wszystkie produkty w tym dziale
128 produktów

Witamy w dziale chemia gospodarcza. Nazwa może trochę myląca, bo znajdziecie tu nie tylko chemię, ale i na przykład worki na śmieci. Największą część tego działu zajmują wszelkiego rodzaju odstraszacze wszystkich intruzów latających, biegających i gryzących. Każdy znajdzie swój sposób na pozbycie się niechcianych gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Aerozol, lepik, ultradźwięki i inne odstraszacze z firmy- Bros

Wśród naszej bogatej ofert preparatów na szkodniki latające każdy znajdzie preparat najwygodniejszy dla siebie. Preparaty w aerozolu są niezwykle skuteczne i działają błyskawicznie. Pomagają i to skutecznie pozbyć się much, komarów i mrówek. A prócz aerozoli na półce znajdziecie także tradycyjne, znane od lat lepy na owady. Jeżeli nie chcecie pryskać a ni wieszać możecie postawić, dwie dekoracyjne płytki do zwalczania mrówek i owadów latających. Mogą być stosowane razem lub osobno. Jeżeli lubicie to, co znane, pewne i sprawdzone to postawcie na wkłady do kontaktu. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Z kolei do walki z mrówkami preparat w karmniku. Trutka gotowa do użycia od razu. Stawiamy na trasie odwiedzanej przez tych intruzów i intruzów nie ma. Godny polecenia jest również odstraszacz na krety. Bez wpływu na środowisko i humanitarny jest niezwykle nieprzyjemny dla ślepego gryzonia. A co powiesz na lampę owadobójczą? Lampy są skuteczne, tanie, bezpieczne no i zajmują niewiele miejsca.

Worki na śmieci i inne środki czystości - Perfecto

Staramy się unikać używania dużej ilości plastiku w codziennym życiu, ale jak dotąd najwygodniejsze do śmieci pozostają worki. Starajmy się wybierać worki biodegradowalne, bo i takie są już na rynku. Najprostsze z nich to worki standardowe, zawiązywane. Te z taśmą są zdecydowanie bardziej wygodne i mocniejsze a poza tym, co ważne szczelniejsze. Do segregacji śmieci będzie potrzebowali worków w różnych kolorach. Brązowe do segregacji odpadów organicznych, niebieskie do papieru, żółte do plastiku, zielone do szkła i czerwone do frakcji suchej. W naszej ofercie znajdziecie worki z LDPE, to tworzywo bezwonne, obojętne fizjologicznie, przepuszczalne dla gazów i substancji aromatycznych, a mało przepuszczalne dla pary wodnej. Wyroby z folii LDPE wykazują się wysoką przejrzystością i dobrą rozciągliwością. Wśród naszej oferty worków znajdziecie worki o różnej pojemności i w różnych kolorach. W tym dziale znajdują się także środki czystości a w śród nich najbardziej znany i lubiany pan Domestos. Zabije 99,9% zarazków i usunie bakterie, grzyby, spory, wirusy. Mało tego, zapobiega też osadzaniu się kamienia. Natomiast sprężony gaz (w stanie płynnym) w sprayu posłuży do usuwania metodą ciśnieniową kurzu i brudu z tych całkiem trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych.

Strona główna