Lodówki turystyczne.

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Podróż? Krótki wypad za miasto? Piknik w ogrodzie? Niezbędna będzie lodówka turystyczna. A jaką kupić?

Zanim kupisz lodówkę turystyczną zorientuj się, jakie są dostępne metody chłodzenia w lodówkach przenośnych, w jakich warunkach będziesz używać lodówki turystycznej? Jakiej wydajności chłodzenia oczekujesz, jakie będą możliwości zasilania lodówki podczas podróży? Ile prądu zużyje lodówka samochodowa? I w końcu Jak dużą lodówkę przenośną potrzebujesz? Jeśli szukasz lodówki samochodowej, która pozwoli na przechowywanie butelek z napojami i owoców podczas jazdy samochodem, wystarczy Ci lodówka termoelektryczna lub absorpcyjna. Ale gdybyś wyjeżdżał na kilkutygodniową wyprawę, albo zabierał ze sobą zamrożone jedzenie wtedy najlepsza będzie lodówka kompresorowa.

Lodówki znanych producentów-Camry, Teesa, Galicja

Przenośne lodówki turystyczne mają kilka możliwości zasilania, wyróżniamy lodówki zasilane jedynie przez akumulator samochodowy (12V lub 24V), ale i znajdziemy modele podłączane do zasilania sieciowego (230V). Przy wyborze lodówki, nie sugeruj się mocą urządzenia określoną w Watach, bardziej zwróć uwagę na efektywnością energetyczną lodówki informującą nas o tym, ile energii elektrycznej zużyjemy, aby osiągnąć określoną temperaturę wewnątrz lodówki. Co do pojemności, jaką powinieneś wybrać, to sam najlepiej wiesz, jeżeli z wieloosobową rodziną wybierasz się na kilkutygodniowe wakacje zdecyduj się raczej na lodówkę, co najmniej 40 litrową. Pamiętaj, że wraz z rozmiarem lodówki rośnie zapotrzebowanie na energię potrzebną do utrzymania wewnątrz wymaganej temperatury.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna