elektroniczne i ultradźwiękowe nawilżacze i osuszacze dla Twojego domu

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Jakość powietrza, w którym przebywamy, decyduje o naszym samopoczuciu, a także zdrowiu. Nie trzeba przekonywać o tym nikogo, kto mieszka w jednym z najbardziej zanieczyszczonych polskich miast. Ale nawet jeśli nasz dom znajduje się na wsi, z dala od spalin, powietrze we wnętrzach może pozostawiać wiele do życzenia. Dzieje się tak przez nieodpowiedni poziom wilgoci w pomieszczeniach. Z jednej strony może być za wysoki, a z drugiej za niski. Podczas gdy łazienki często będą wymagały użycia pochłaniacza wilgoci, w sypialniach czasem będziemy zmuszeni użyć nawilżacza powietrza z jonizatorem. Oba te urządzenia w różnych wariantach dostępne są w sklepie Wasserman.

Dyfuzory zapachów i pochłaniacze wilgoci

W zależności od pomieszczenia i jakości wypełniającego je powietrza konieczne jest użycie osuszacza powietrza bądź dyfuzora zapachowego wyposażonego w nawilżacz. Z oczywistych względów pochłaniania wilgoci będzie wymagała głównie łazienka czy kuchnia. Redukując nadmiar wilgoci, zapobiega się rozwojowi bakterii, grzybów czy roztoczy. Tym samym można zmniejszyć ryzyko zachorowań czy alergii.

Inaczej może być w pomieszczeniach, w których śpimy. Tam powietrze bywa zbyt suche, a to przekłada się na nasze gorsze samopoczucie, słabszy sen i zmniejszoną odporność. Elektroniczny nawilżacz powietrza zadba nie tylko o odpowiedni poziom wilgoci, ale również o jego jonizację. Niektóre modele rozprowadzą także po wnętrzach przyjemne zapachy. Działanie nawilżacza korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie, eliminując takie problemy jak wyschnięta skóra, śluzówka nosa czy drogi oddechowe.

Nawilżacze i osuszacze powietrza znanych producentów – Dedra, TeamVeovision, Eldom, Ravanson

Nawilżacze i osuszacze powietrza, dostępne w sklepie Wasserman, pochodzą z asortymentów renomowanych producentów akcesoriów domowych. Warto wśród nich wymienić takie marki jak Dedra czy Eldom. Na uwagę zasługuje również ultradźwiękowy nawilżacz powietrza TeamVeovision. Wykorzystuje on wysoką częstotliwość drgań do produkcji specjalnej mgiełki wodnej. Jak widać, znani producenci dostarczają na rynek bardzo atrakcyjne rozwiązania, które łatwo mogą poprawić jakość powietrza w naszych mieszkaniach.

Strona główna