Myjki parowe i ciśnieniowe

Nie wszystkie nieczystości, które tworzą się w domu i na posesji można skutecznie usunąć tradycyjnymi metodami lub ich zastosowanie mogłoby okazać się czasochłonne i wymagające wysiłku. Myjka parowa ciśnieniowa to urządzenie, które radzi sobie z najtrudniejszym do pokonania brudem. W sklepie Wasserman zgodnie z naszą misją udostępniamy Państwu urządzenia przeznaczone do różnych celów. Typowa myjka parowa do domu pomoże utrzymać porządek w jego wnętrzu. Myjka wysokociśnieniowa to idealne rozwiązanie do warsztatu lub garażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Myjka parowa - ogólne informacje

O tym, jaka myjka parowa przyda się w Państwa gospodarstwie domowym, decydują oczywiście najważniejsze potrzeby. Typowa myjka parowa domowa to urządzenie wyposażone w kilka lub kilkanaście końcówek. Dzięki nim możemy wygodne i bez smug wyczyścić płaskie powierzchnie z wszelkich zanieczyszczeń, jak również dostać się do trudno dostępnych elementów, co wymaga dużej precyzji. W ten sposób zaoszczędzą Państwo mnóstwo czasu, a w wielu sytuacjach również nerwów. To inwestycja, która szybko się zwróci. W sklepie Wasserman mamy jednak znacznie szerszy wybór przydatnych sprzętów niż uniwersalna myjka parowa do domu. W rutynowym czyszczeniu szyb użyteczna będzie niewielka myjka akumulatorowa do okien. Z kolei myjka parowa do tkanin przyda się również do szybkiego prasowania ubrań, a także może służyć jako nawilżacz powietrza.

Myjka wysokociśnieniowa – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Najmocniejszym tego typu urządzeniem jest z kolei myjka wysokociśnieniowa typu karcher ciśnieniowy. Jak wybrać odpowiedni sprzęt? Przede wszystkim musi on się odznaczać mocą znacznie wyższą niż zwykła myjka parowa domowa. Obecnie liczy się szczególnie oszczędność prądu i wody, dlatego polecamy urządzenia wyposażone w automatyczny hamulec silnika. Bardzo ważna jest również trwałość urządzenia wynikająca z mocnej obudowy. Jednocześnie myjka wysokociśnieniowa powinna swobodnie przemieszczać się na solidnie wykonanych kółkach. Warto zwrócić ponadto uwagę na możliwość regulacji wyrzutu wody, by optymalnie dopasować moc, z jaką będzie pracowało urządzenie do konkretnych potrzeb. Do wielu zanieczyszczeń przyda się również końcówka mieszająca wodę ze specjalnym detergentem. Odpowiednio do naszych oczekiwań należy dobrać również wielkość zbiorników na wodę i substancje czyszczące, a także zadbać o przynajmniej kilka wymiennych końcówek przeznaczonych do różnych typów zanieczyszczeń i powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Import, Clatronic czy Powermat.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna