Spodnie ochronne

Przy różnych pracach budowlanych, remontowych czy wykończeniowych potrzebna jest mocna odzież robocza. Taka odzież musi być wygodna, praktyczna i funkcjonalna. Odzież robocza lub ochronna jest wymogiem BHP. Asortyment odzieży roboczej jest bardzo duży, więc jest, z czego wybierać. Odzież noszoną przez pracowników możemy podzielić na dwa rodzaje: roboczą oraz ochronną. Robocza nie wymaga certyfikowania, ale już odzież ochronna musi mieć odpowiednie certyfikaty zgodnie z normami BHP potwierdzające ochronę przed konkretnym niebezpieczeństwem.
 

W sklepie Wasserman kupisz spodnie robocze oraz ochronne firm 

Hogert

,

 Lahti Pro

Dedra
Zadaniem odzieży roboczej jest ochrona naszego własnego ubrania przed zabrudzeniem lub rozerwaniem i taka odzież przeznaczona jest dla każdego.. Odzież ochronna jest certyfikowana i przeznaczona do zadań specjalnych. W naszym sklepie możecie kupić wzmacnianą odzież roboczą, taką, w której zabezpieczenia są w miejscach poszczególnych partii ciała, tych szczególnie narażonych podczas pracy. Do odzieży roboczej możemy zaliczyć koszulki, bluzy, spodnie, kombinezony, bluzy, płaszcze, kurtki, kamizelki ostrzegawcze, nakrycia głowy oraz obuwie. Ubrania, które kupicie w sklepie Wasserman są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów gwarantujących wielokrotne użycie. Najczęściej wybieraną częścią odzieży roboczej są spodnie. Spodnie w naszym asortymencie są do wyboru, do pasa lub niezwykle popularne "szwedy" spodnie na szelkach.
 
Oba rodzaje spodni zostały zaprojektowane do tego, by nie tylko chroniły przed zagrożeniami, ale również pomagały w naszej pracy. Spodnie robocze charakteryzują się podwyższoną trwałością, dużą ilością różnych kieszeni i niebywałym komfortem pracy. Jakie spodnie wybrać zależy od osobistych preferencji. Spodnie ogrodniczki, "szwedy" to spodnie na szelkach. Takie spodnie posiadają dużą liczbę różnych kieszeni, i dodatkową kieszeń na piersi. Spodnie ogrodniczki o wiele prościej dobierze się dla "niewymiarowych" pracowników. Regulacja szelek pomoże o wiele lepiej dopasować rozmiar. Spodnie są także o wile wygodniejsze, ponieważ nie zsuwają się w czasie pracy bez względu na to, w jakiej pozycji pracujemy. Ogrodniczki w większym zakresie niż klasyczne spodnie będą nam ochraniać brzuch i plecy. Każde ze spodni roboczych w naszym asortymencie, czy to szwedy czy spodnie do pasa, mają wzmacniane szwy, dużą ilość kieszeni w tym parę zamykanych na rzep lub zamek oraz wzmacniane nakolanniki. Wykonane zostały z materiałów o wysokiej odporności na zużycie i spełniają wszelkie wymagane normy.

 

 
Strona główna