Małe urządzenia grzewcze

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
3 produkty

Witamy gorąco w dziale ogrzewania. Co prawda nie kupicie tu kaloryferów, ale nieco mniejsze urządzenie grzewcze za to nie trzeba ich nigdzie podłączać ( prócz sieci) a podgrzać atmosferę nieźle potrafią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu działu Ogrzewanie.

Grzejniki i termowentylatory do kontaktu - Camry, Eldom

Zawsze jak słyszymy słowo grzejnik to przed oczyma stają nam gabarytowo duże grzejniki, kaloryfery lub piecyki a przecież nie o rozmiar zawsze chodzi. Czasami coś małego i niepozornego potrafi nam nieźle podgrzać okolice. Mowa tu o grzejnikach i termowentylatorach, które podłączamy bezpośrednio do kontaktu. Są nieduże, mają małe zużycie energii, ale ogrzeją pomieszczenie do 30 metrów kwadratowych. Grzejniki są ciche i posiadają regulację nawiewu. Takim świetnym przykładem tych urządzeń jest grzejnik HL20 WALLO, nieduży, bez zbędnego okablowania i do tego możemy go wpiąć, pod jakim chcemy kątem ze względu na jego obrotowe wtyki. Dodamy jeszcze, że te małe sprytne urządzenia są całkowicie bezpieczne, ponieważ posiadają nienagrzewające się obudowy i ceramiczne elementy grzejne.

Promienniki gazowe i termowentylatory w sklepie Wasserman- Adler, Camry

Promienniki gazowe to urządzenia grzewcze, które są zasilane gazem z butli i wykorzystujące, promieniowanie lub promieniowanie wraz z konwekcją. w naszej ofercie możecie znaleźć promiennik gazowy na butlę(promiennik na podbłękit) o bardzo prostej konstrukcji. Promiennik na podczerwień tu mamy ceramiczne palenisko z otworami skalibrowanymi. Plusem takiego promiennika jest to, że palenisko gromadzi nieduże ilości ciepła i wypromieniowuje je jeszcze po wyłączeniu dopływu gazu. Promiennik gazowy z katalizatorem, bez iskry zapłonowej, a do utleniania paliwa dochodzi dzięki katalizatorowi. Każdy z tych promienników jest całkowicie bezpieczny, ponieważ posiadają one szereg różnych zabezpieczeń. Wszystkie nasze grzejniki mają odpowiednie atesty i certyfikaty, oraz przeszły wymagające testy bezpieczeństwa. Takie promienniki jak np. Ravanson BRI-85N przydadzą się w wielu okolicznościach: na wyjeździe, podczas remontu lub w trakcie mroźnej zimy. Prócz promienników w naszej ofercie znajdują się także niezawodne dwufunkcyjne termowentylatory. Taki termowentylator może działać na dwóch poziomach mocy a wbudowany termostat pozwala na regulację ilości wytwarzanego ciepła w zależności od potrzeb użytkownika. Termowentylator może nie tylko grzać, możemy go używać także, jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. I dlatego takie termowentylatory świetnie sprzedają się i zimą i latem.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna