Kategorie
Aukcje Wasserman - licytuj produkty od 1 zł
Promocje
Do końca promocji:
3
dni
1
7
godz
3
2
min
2
0
sek

Małe urządzenia grzewcze

7 produktów
Sortuj według:
Nazwa A-Z
1
Witamy gorąco w dziale ogrzewania. Co prawda nie kupicie tu kaloryferów, ale nieco mniejsze urządzenie grzewcze za to nie trzeba ich nigdzie podłączać ( prócz sieci) a podgrzać atmosferę nieźle potrafią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu działu Ogrzewanie.

Grzejniki i termowentylatory do kontaktu - Camry, Eldom

Zawsze jak słyszymy słowo grzejnik to przed oczyma stają nam gabarytowo duże grzejniki, kaloryfery lub piecyki a przecież nie o rozmiar zawsze chodzi. Czasami coś małego i niepozornego potrafi nam nieźle podgrzać okolice. Mowa tu o grzejnikach i termowentylatorach, które podłączamy bezpośrednio do kontaktu. Są nieduże, mają małe zużycie energii, ale ogrzeją pomieszczenie do 30 metrów kwadratowych. Grzejniki są ciche i posiadają regulację nawiewu. Takim świetnym przykładem tych urządzeń jest grzejnik HL20 WALLO, nieduży, bez zbędnego okablowania i do tego możemy go wpiąć, pod jakim chcemy kątem ze względu na jego obrotowe wtyki. Dodamy jeszcze, że te małe sprytne urządzenia są całkowicie bezpieczne, ponieważ posiadają nienagrzewające się obudowy i ceramiczne elementy grzejne.

Promienniki gazowe i termowentylatory w sklepie Wasserman- Adler, Camry

Promienniki gazowe to urządzenia grzewcze, które są zasilane gazem z butli i wykorzystujące, promieniowanie lub promieniowanie wraz z konwekcją. w naszej ofercie możecie znaleźć promiennik gazowy na butlę(promiennik na podbłękit) o bardzo prostej konstrukcji. Promiennik na podczerwień tu mamy ceramiczne palenisko z otworami skalibrowanymi. Plusem takiego promiennika jest to, że palenisko gromadzi nieduże ilości ciepła i wypromieniowuje je jeszcze po wyłączeniu dopływu gazu. Promiennik gazowy z katalizatorem, bez iskry zapłonowej, a do utleniania paliwa dochodzi dzięki katalizatorowi. Każdy z tych promienników jest całkowicie bezpieczny, ponieważ posiadają one szereg różnych zabezpieczeń. Wszystkie nasze grzejniki mają odpowiednie atesty i certyfikaty, oraz przeszły wymagające testy bezpieczeństwa. Takie promienniki jak np. Ravanson BRI-85N przydadzą się w wielu okolicznościach: na wyjeździe, podczas remontu lub w trakcie mroźnej zimy. Prócz promienników w naszej ofercie znajdują się także niezawodne dwufunkcyjne termowentylatory. Taki termowentylator może działać na dwóch poziomach mocy a wbudowany termostat pozwala na regulację ilości wytwarzanego ciepła w zależności od potrzeb użytkownika. Termowentylator może nie tylko grzać, możemy go używać także, jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. I dlatego takie termowentylatory świetnie sprzedają się i zimą i latem.