Dekoracje i ozdoby. Artykuły użytkowe i dekoracyjne.

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
53 produktów

W dziale dekoracje znajdują się różne rzeczy, które potrafią upiększyć nasze mieszkanie. Te wyroby pełnią funkcje nie tylko ozdobne, ale także funkcjonalne. Znajdziecie tu państwo nie tylko wyroby z wikliny, ale i drewna, trawy morskiej, ozdoby świąteczne i okazjonalne.

Skrzynki, kosze, lampiony, wianki i zawieszki w sklepie Wasserman


Na czasie jest teraz wszystko, co naturalne i proste. W jasnych kolorach i zrobione z jak najbardziej naturalnych materiałów. Wśród bogatej oferty takich ozdób w naszym sklepie prym wiodą przepiękne wiklinowe kosze. Są w różnych rozmiarach i różnych odcieniach. W takich koszach możecie przechowywać, co tylko zapragniecie a i na piknik nadają się idealnie. Kosze świetnie spełniają role osłon na doniczki, takie osłony tle, że na zewnątrz idealnie spełniają skrzynie także z naturalnego materiału, jakim jest drewno. Na balkonie zamiast plastikowych nieśmiertelnych donic pięknie będą wyglądać skrzynie z białej wikliny. Wiklina jest także doskonałym materiałem do wyplatania wianków, które będą dekoracją waszych drzwi lub pustych ścian. A po zmierzchu mroki rozjaśnią wam drgające płomyki świec schowane w przepięknych szklanych lampionach owiniętych białym sznurem.

Ozdoby od renomowanych producentów - Tin Tours, GalicjaProcter, Emos


Wśród skrzyń, koszy i wianków z wikliny, pomiędzy drewnianymi skrzyniami i plecionymi lampionami obok koszy z trawy morskiej leżą i czekają ozdoby gwiazdkowe. Zanim się obejrzymy Boże Narodzenie wyłoni się zza rogu i nadejdzie czas dekorowania naszych domów. W sklepie Wasserman znajdziecie nie tylko wiszące i świecące ozdoby na okna drzwi czy stoły znajdziecie tu również lampiony choinkowe, sznury różnokolorowych lampek i projektory laserowe. Za ich pomocą rozświetlisz swoje otoczenie i nadasz swojemu domostwu świątecznego klimatu. Lampiony zamienić można w piękne miejsce dla bombki a w koszach skryć się mogą prezenty otulone gałązkami jodły. W skrzyniach oprawionych sznurami lampek stanąć mogą mini choinki. Tylko Twoja własna wyobraźnia wytyczy granice wykorzystania tych wszystkich ozdób, które znajdziesz w naszej ofercie.

Strona główna