Lampy lutownicze. Lutlampy. Palniki. Naboje. Kartusze.

Wszystkie produkty w tym dziale

Pamiętacie pierwsze telefony komórkowe? Pomijając już archaiczną wysuwana antenę łapiącą sygnał, były to nieporęczne, ogromne i ciężkie urządzenia, które prawie w niczym nie przypominały dzisiejszych komórek. Tak jak w wielu innych dziedzinach życia, tak i w segmencie narzędziowym następuje stopniowa minimalizacja. Lutlampy to powszechne określenie na lampy lutownicze. Zamiast używać dużych i nieporęcznych narzędzi lutowniczych, można zainwestować w lekką i wygodną lutlampę na gaz

Lampa na gaz w nabojach

Lutlampa daje możliwość wykonania dwóch rodzajów lutowania – lutowanie miękkie pozwala łączyć elementy metalowe w temperaturze 450 stopni Celcjusza takie jak cynk, stal lub mosiądz. Jeśli natomiast chcemy zlutować elementy ze srebra, miedzi, złota lub stali węglowej będziemy potrzebowali temperatury wyższej niż 450 stopni Celcjusza – wtedy możemy mówić o lutowaniu twardym. Lutownicza lampa zasilana jest nabojami z gazem, które z łatwością można wymienić – zarówno lutlampy, jak i naboje znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Te pierwsze rozróżniamy ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane ich obudowy – może to być tworzywo sztuczne bądź metal. Naboje mają pojemność 190g i są wypełnione gazem (butan) – można je stosować również do przenośnych kuchenek turystycznych.

 

Produkty znanego producenta – Topex

Lutownicza lampa gazowa marki Topex posiada możliwość regulacji płomienia. Jest to sprzęt wygodny w użyciu, czemu sprzyjają niewielkie rozmiary i ergonomiczny uchwyt. System piezoelektrycznego zapłonu to kolejny atut, dzięki któremu lutownicza lampa gazowa odpala się w ułamku sekundy. Tego typu palnik gazowy może nam pomóc nie tylko w lutowaniu, ale również w cynowaniu, opalaniu farb oraz gięciu rur. Wszystko to sprawia, że produkty znanego producenta Topex to idealny wybór dla wszystkich, którzy potrzebują lutlampy w swoim warsztacie (możesz myśleć, że nie jest Ci potrzebna, ale tak naprawdę nie wiadomo, kiedy zajdzie potrzeba lutowania!). Jeden nabój z gazem wystarcza na około godzinę nieprzerwanej pracy z lampą lutowniczą.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna