Megafony

Produkt dnia
Do końca promocji:
1
2
godz
3
9
min
1
9
sek
Promocje
Do końca promocji:
3
dni
1
2
godz
3
9
min
1
9
sek

W obecnych czasach w niemal każdym biznesie liczy się możliwość dotarcia ze swoim przekazem reklamowym do możliwie jak najszerszej grupy klientów. Można to uczynić nie tylko za pośrednictwem środków wizualnych, takich jak choćby billboardy czy plakaty, ale także środków audialnych. Jedną z najskuteczniejszych metod przekazu reklamowego jest niewątpliwie megafon, stosowany przede wszystkim w miejscach o dużym poziomie hałasu. Najwyższej jakości megafony przenośne w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Megafony przenośne z mikrofonem

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Megafony wykorzystuje się głównie do emitowania różnych wiadomości na większą odległość, stąd też często określa się je mianem głośników tubowych. Faktyczna skuteczność ich użytkowania uzależniona jest głównie od słyszalności wydawanych dźwięków, jego realna jakość natomiast w tej sytuacji schodzi niejako na dalszy plan. Megafony przenośne znajdują szerokie zastosowanie, poza celami marketingowymi doskonale spełniają one funkcje informacyjne także w czasie różnego rodzaju marszów, protestów, pieszych pielgrzymek itp. Ich niewątpliwą zaletą jest lekka, ale bardzo wytrzymała konstrukcja oraz dołączone przyciski funkcyjne pozwalające na regulowanie głośności i gwarantujące czystość dźwięku.

Najlepsze megafony

Naszym klientom oferujemy megafony z mikrofonem najlepszych marek. Możesz zdecydować się choćby na zakup megafonów marki Blow, które cechuje konstrukcja pistoletowa, bardzo duża efektywność nagłośnienia oraz wyposażenie w  jednokierunkowe mikrofony. Dźwięk emitowany przez te urządzenia rozchodzi się na odległość około 600 metrów, choć niektóre modele mają nieco mniejszy lub nieco większy zasięg. Sprzęt zasilany jest przy pomocy baterii, która przy pełnym naładowaniu może pracować nieprzerwanie nawet przez osiem godzin (niestety, do niektórych zestawów należy je zakupić oddzielnie). Godny polecenia jest również zakup megafonów produkowanych przez Voice Kraft. Dźwięk emitowany za ich pomocą jest czysty i doskonale słyszalny z dużej odległości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.