Pompy do wody i szamba

W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w wydajne pompy do szamba. Przydadzą się one w każdym domu, w którym źródło ścieków znajduje się poniżej sieci kanalizacyjnej. Dzięki nim nieczystości zostaną odpompowane do kanalizacji nawet wtedy, kiedy ukształtowanie terenu nie pozwala na ich grawitacyjne odprowadzenie. Dodatkowo pompy wyposażone są w rozdrabniacz, który zadba o to, by do rur o małej średnicy nie dostały się większe obiekty, mogące je zatkać. Dostępne w ofercie urządzenia to rozwiązanie łączące doskonałą jakość z przystępną ceną.

Zatapialne pompy do wody

Pompy do szamba z rozdrabniaczem to urządzenia cechujące się korzystnymi parametrami. Są na tyle wydajne, by odprowadzać ścieki z całego gospodarstwa domowego. Mają możliwość podnoszenia transportowanej cieczy na znaczne wysokości, a ponadto można zamontować je pod powierzchnią płynu. Pływak wbudowany w pompę zatapialną do wody sprawia, że mechanizm automatycznie wyłącza się zawsze wtedy, gdy powierzchnia cieczy odpowiednio się obniży. Urządzenie posiada żeliwną, hermetyczną obudowę, która zapewnia mu odporność na trudne warunki, w jakich musi pracować. Dzięki temu może ono spełniać swoją funkcję przez bardzo długi czas.

Pompy do wody i szamba znanego producenta – Powermat

Powermat to producent profesjonalnego sprzętu gospodarczego wysokiej jakości. Jego elektronarzędzia dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a zdecydowanie usprawniają różne procesy i prace domowe. Nie inaczej jest z pompą do wody Powermat. Można zrobić z niej użytek zarówno w przypadku czystej, jak i brudnej cieczy. Jej obudowa zachowuje całkowitą szczelność, co pozwala jej pracować w zupełnym zanurzeniu. Również jej gumowy przewód został odpowiednio zabezpieczony. Sitko u podstawy pompy służy natomiast zatrzymywaniu większych zanieczyszczeń, które mogłyby jej zaszkodzić. Dzięki tym i wielu innym walorom pompa do szamba Powermat nadaje się do wykorzystania tak w gospodarstwie domowym czy ogrodnictwie, jak i w przemyśle.

 

Strona główna