Bity końcówki wkrętakowe

Już dawno w zapomnienie odeszły czasy, gdy każdej czynności dedykowane było osobne urządzenie. By daleko nie szukać – nowoczesny telefon posiada funkcje nie tylko wynalazku Aleksandra Bella, ale również pozwala na korzystanie z aparatu fotograficznego, internetu, wysyłanie wiadomości, oglądanie i kręcenie filmów wysokiej jakości, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Podobnie jest z urządzeniami wykorzystywanymi na budowie – elektronarzędzia dzięki wymiennym końcówkom spełniają więcej niż jedną funkcję np. dzięki zestawowi bitów do wkrętarki.

 

Produkty znanego producenta Hogert

Zróżnicowane bity do wkrętarki sprawiają, że narzędzie to zyskuje uniwersalne właściwości i jego zakup procentuje w przyszłości, bowiem korzystamy z niego wielokrotnie przy różnego rodzaju pracach. Bity do wkrętarki (zwane popularnie „końcówkami” lub po polsku „grotami”) sprzedawane są w mniejszych (5 sztuk) lub większych zestawach (32 elementy). Większy zestaw końcówek do wkrętarki to solidna walizka ułatwiająca przenoszenie zestawu, w środku której znajdziemy po cztery końcówki płaskie i sześciokątne, osiem końcówek płaskich, po siedem bitów Torx oraz Torx z otworem, a całość uzupełnia adapter do nasadek i uchwyt magnetyczny. Małe zestawy to pakowane po pięć sztuk identyczne bity do wkrętarki, którymi można uzupełnić braki w wyposażeniu warsztatu.

 

Rodzaje grotów i narzędzia dodatkowe

Z zestawów końcówek do wkrętarki marki Hogert można korzystać przy użyciu sieciowych lub akumulatorowych wiertarko-wkrętarek oraz przeznaczonych do cięższych robót wkrętarek udarowych. Poza bitami do wkrętarki w ofercie producenta znajdują się również:

 • uchwyt szybkomocujący (wykonany z aluminium i wyposażony w blokadę końcówki wkrętakowej),

 • komplet trzech uchwytów wkrętakowych do nasadek o różnej średnicy wykonanych ze stali stopowej chromowo-wanadowej.

Same bity różnią się między sobą w zależności od rozmiaru i kształtu (profilu) końcówki, który jest uzależniony od rodzaju nacięć na łbach wkrętów. W zestawach bitów do wkrętarki znajdują się najczęściej następujące rodzaje grotów: płaskie, krzyżowe, gwiazdkowe (Torx), trójkątne, kwadratowe i sześciokątne. Kupując takie zestaw mamy pewność, że jest on uniwersalny.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
 • GLS
 • Poczta Polska
 • Paczkomaty InPost
Metody płatności
 • PayPal
 • PayU
 • przelew
 • za pobraniem
Znajdź nas
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna