Akcesoria do szlifierek. Tarcze i szczotki

Wszystkie produkty w tym dziale
49 produktów

 

Wśród różnorodnych akcesoriów w dziale elektronarzędzia na uwagę zasługują tarcze diamentowe oraz szczotki druciane tarczowe. Mimo, że samodzielnie do niczego się nie przydadzą, to jednak spełniają ważne zadanie. Przeznaczone do współpracy ze szlifierkami pomagają w szlifowaniu i gratowaniu. Kupując szczotki tarczowe i tarcze diamentowe zawsze stawiajmy na ich dobrą jakość od sprawdzonego producenta. W przeciwnym razie te narzędzia bardzo szybko się zużyją i nie będą spełniać swojej funkcji.

 

Szczotki tarczowe od renomowanego producenta narzędzi Dedra

Szczotki druciane tarczowe przeznaczone są do współpracy ze szlifierkami kątowymi, a przede wszystkim ze szlifierkami stołowymi. Szczotka druciana posiadająca kształt tarczy umożliwi nam sprawne dotarcie do miejsc trudno dostępnych. Szczotki tarczowe wykonane są z drutu stalowego karbowanego, oraz rzadziej spotykanego drutu splatanego. W zależności od tego, jaka stal została zastosowana w danej szczotce, przeznaczone są do różnych materiałów. Szczotki z drutu karbowanego służą do cięcia i czyszczenia samą końcówką narzędzia. Zwykle szczotki z karbowanymi drutami posłużą nam do lżejszych prac. Natomiast szczotki tarczowe ze skręcanymi końcami szczotkują zdecydowanie bardziej intensywnie. Szczotki z drutu są dostępne w różnych średnicach i dzięki temu możemy je łatwo dostosować do wykonywanych czynności.

 

Tarcze diamentowe do różnych zastosowań w ofercie Wasserman

Tarcze diamentowe mają mnóstwo zalet i dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie sklepu Wasserman. Tarcza diamentowa, to rodzaj tarczy, która została wykonana ze stali wzbogaconej diamentem syntetycznym. Tarcze diamentowe zapewniają doskonałą precyzję cięć i są bardzo odporne na różnego typu uszkodzenia. W naszym sklepie możecie kupić tarcze diamentowe o różnej wielkości i przeznaczone do prac z różnego typu powierzchniami. Sprawdzają się równie dobrze w pracy przy betonie jak i marmurze, glazurze czy gresie. Tarcze diamentowe przy odpowiednim przechowywaniu nie będą wymagały od nas ostrzenia. Praca za pomocą tarcz diamentowych jest także dużo cichsza, ponieważ generują one niski poziom hałasu. Ich wzmocniony korpus to gwarancja długiego użytkowania. Nie można tez zapomnieć o tarczach plastikowych, które są idealnym urządzeniem do obróbki powierzchni ścian. Zdecydowanie ułatwią i przyśpieszą nam pracę a dodatkowo efekt pracy będzie o wiele lepszy niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi ręcznych.

 
 
Strona główna