Pilniki do stóp

Suche, popękane pięty to wieczny problem wielu kobiet i chyba każdego mężczyzny. Zadbanie o stopy wymaga codziennej pielęgnacji. Rano i wieczorem powinny one być smarowane odpowiednim nawilżającym kremem, regularnie trzeba też usuwać z nich zrogowaciały naskórek. Znaczenie ma wybór butów, stosowane w nich wkładki, a także to, jak długo każdego dnia pozwalamy stopom swobodnie oddychać. Każdy, komu zależy na gładkich piętach, doceni udogodnienie w postaci elektrycznego pilnika do pięt. Takie urządzenie można znaleźć w ofercie sklepu Wasserman.

Elektryczny pilnik do pięt

Wielu osób w pościgu za gładkimi, przyjemnymi w dotyku stopami co wieczór trze pięty pumeksem, tylko po to, by następnego dnia odkryć, że już są suche i twarde. Każdy, kto mordował się w ten sposób, powinien sięgnąć po pumeks elektryczny. To wynalazek znacznie ułatwiający życie. Dzięki niemu w domowym zaciszu można zadbać o swoje stopy. Proces ścierania naskórka trwa nieporównywalnie krócej niż przy użyciu ręcznego pumeksu i nie wymaga od nas właściwie żadnej energii (poza prądem z baterii oczywiście). Elektryczna tarka do pięt jest łatwa w użyciu i daje zauważalne efekty już po pierwszym zastosowaniu.

Pumeks elektryczny do pięt – zalety

Zaletą elektrycznego pumeksu do pięt jest to, że daje długotrwałe efekty. Zanim znów trzeba będzie z niego skorzystać, minie więcej czasu niż po użyciu ręcznego pumeksu. Jest również całkowicie bezpieczny dzięki blokadzie, która zapobiega podrażnieniom skóry spowodowanym nadmiernym dociskaniem tarki. Jeżeli warstwa ścierna się zużyje, można wymienić głowicę na nową, dzięki czemu urządzenie będzie służyć nam przez wiele lat. Elektryczna polerka do pięt usuwa naskórek o różnym stopniu zrogowacenia. Działa łagodnie i skutecznie, a dzięki ergonomicznej budowie łatwo dotrzeć nią do każdego miejsca na stopie. Dostępne w sklepie Wasserman elektryczne pilniki do pięt to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Teesa.

Strona główna