Sekatory ogrodowe

Nie ma pięknego ogrodu bez odpowiedniej pielęgnacji roślin. A ta niejednokrotnie polega na ich przycinaniu. Do właściwego przeprowadzenia takiego zabiegu niezbędne są porządne narzędzia – w tym niezawodne sekatory ogrodowe. W sklepie Wasserman zaopatrzyć się można w narzędzia tego rodzaju, dedykowane gałęziom, konarom bądź żywopłotom. Każde z nich będzie wyróżniało się innymi właściwościami i posłuży odmiennym zastosowaniom. Wszystkie one cechują się wytrzymałością oraz ergonomicznymi kształtami, ułatwiającymi prace ogrodowe.

Sekatory do gałęzi, konarów itp.

W ofercie sklepu Wasserman znajdziemy między innymi jednoręczne sekatory ogrodowe. Wykorzystuje się je do przycinania pojedynczych gałązek i krzewów. Wszystkie pędy mające grubość do około 3 centymetrów poddadzą się ich ostrzom. Sekatory nożycowe do konarów nadają się do przycinania zielonych pędów, gdyż płynne i gładkie cięcie nie grozi zmiażdżeniem roślin. Innym rodzajem tych narzędzi są sekatory do żywopłotu. Wyróżniają się odpornością na korozję oraz solidną konstrukcją. Wszystko dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów. Gwarantują pewny chwyt i komfortowe przycinanie żywopłotów. Ich funkcjonalność zapewnia precyzję pracy.

W ofercie można znaleźć również przegubowe sekatory do gałęzi. Te wyróżniają się największą siłą oddziaływania. Posłużą przycinaniu najgrubszych konarów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji za pomocą takiego narzędzia można ciąć gałęzie całą siłą ramion. Zupełnie inne zastosowanie znajdą ogrodowe sekatory kowadełkowe. Można za ich pomocą przycinać silniejsze pędy niż sekatorami nożycowymi.

Sekatory ogrodowe znanego producenta – Geko

Sekatory ogrodowe Geko to narzędzia łączące wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami. Z powodzeniem można zastosować je do przycinania konarów oraz żywopłotów. Posłużą cięciu zarówno drobnych pędów, jak i grubych gałęzi. Ich ostrza wykonane są z wytrzymałych metali, a uchwyty – między innymi z odpowiedniej pianki, dzięki której narzędzia wygodnie leżą w dłoniach i pozwalają na wygodną pracę.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna