Zabawki na sterowanie!

Zabawki na sterowanie!

Zabawki na sterowanie są dużo ciekawsze od tych tradycyjnych – dodatkowo pobudzają kreatywność dziecka i poprawiają jego zdolności manualne. Takie przedmioty wymagają też pewnej nauki, by sprawnie obsługiwać i bawić się urządzeniem. Mogą być świetny sposobem na spędzanie czasu z dzieckiem, bowiem zabawki zachwycą każdego domownika!

Drony to elektroniczne zabawki, z których dzieci powinny korzystać w obecności osoby dorosłej. Może być świetną zabawą, jednakże niepoprawnie użytkowany może sprawiać zagrożenie. Drony wyposażone są w możliwość sterowania ich smartphone’m, pilotem lub nowoczesnym nadajnikiem z wyświetlaczem LCD. Drony odpowiednie są do wykonywania podniebnych akrobacji, niektóre z nich mają nawet dwa tryby trudności sterowania do wyboru – dla doświadczonych lotników i początkujących.

Dwa roboty to idealna zabawka ucząca dzieci zasad fair play, pracy zespołowej i rywalizacji. Roboty walczą ze sobą poprzez ruch pilotem zdalnego sterowania, który gracz trzyma w rękach. Symulacja ciosów jest płynna, a kiedy jedna z zabawek otrzyma ich zbyt dużo – upada. Zabawa czołgiem spodoba się dzieciom w każdym wieku. Dzięki dźwiękom strzałów, silnika, zdalnie obracanej wieżyczce i oświetleniu  czołg jest wspaniałą atrakcją dla najmłodszych!

Zdalnie sterowana łódź może stać się atrakcją każdego wyjazdu! Jej maksymalna prędkość to 14 km/h i może zostać puszczona nawet na dużych akwenach wodnych. W konstrukcji zabawki wykorzystano prawdziwy mechaniczny ster „serwomechanizm”, a dzięki temu rozwiązaniu jest ona zwinna i potrafi skręcać w każdych warunkach. Helikopter, kula RC, UFO to ciekawa zabawka, którą można użytkować nawet nocą. Dzięki oświetleniu diodowemu nocny lot będzie zachwycający.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!