Wielkanocne „must have”

Wielkanocne „must have”

Święta to okres, który kojarzy nam się przede wszystkim z pysznym jedzeniem. Jednak abyśmy delektowali się w gronie rodzinnym świątecznymi potrawami najpierw muszą one powstać. Jeśli nie chcemy spędzić całych dni „przy garach” Wasserman przychodzi Wam z pomocą! Przedstawiamy propozycje niezbędnych sprzętów potrzebnych do powstania najsmaczniejszych dań!

Szatkownice i maszynki do mięsa
Jeżeli nie chcemy tracić czasu na krojenie warzyw czy mięsa to proponujemy nam nasze maszynki i szatkownice, które w prosty i szybki sposób pokroją wam produkty w idealne kształty. Takie produkty sprawią, że w waszej kuchni nie będzie czasu na nudę, gdyż urządzenia posiadają bogatą ilość tarek o różnym kształcie oczek.

wasserman - blog1

Roboty kuchenne
Blendery i miksery to urządzenia, bez których prawdopodobnie nie powstanie żadna słodkość na wielkanocny stół. Oszczędność czasu i doskonały efekt gwarantowany! Dzięki specjalnym funkcjom tych urządzeń nawet najtwardszy składnik zostanie w prosty i łatwy sposób zmiksowany.

wasserman - blog

Przyrządy kuchenne
Oprócz podstawowych sprzętów to nie zapominajmy o szczegółach, które sprawią, że nasza praca będzie bardziej komfortowa. Ostrzałka do noży sprawi, że przyrząd będzie kroił każdy rodzaj jedzenia bez większego problemu. Krajalnica do chleba i wędlin pomoże nam uzyskać idealny kształt produktów, a spieniacz do mleka sprawi, że pianka na wierzchu kawy będzie niczym jak w kawiarni.

wasserman - blog3