Ubierz się w Internet!

Ubierz się w Internet!

Informatycy, programiści, technicy, inżynierzy… stereotyp każe nam myśleć, że ci ludzie i te branże są nudne jak flaki z olejem. Na dowód tego, że stereotypom wierzyć nie warto pokażemy, że dzięki pomysłowości naszych speców od dzisiaj można… ubrać się w Internet!:)

Przyznaj szczerze – jesteś w stanie żyć bez dostępu do Internetu? Idziemy o zakład, że 80% z Was odpowie „nie” :) Prawdziwy internetowy maniak jest w stanie połączyć się z Internetem niemal wszędzie i za pomocą niemal każdego urządzenia, które ma w kieszeni. Komputer, laptop, telefon z WiFi to już standard, a nie gadżet z wyższej półki. Nawet gdybyśmy chcieli, od sieci nie uciekniemy. Pozostało nam już tylko pogodzić się z tą perspektywą i iść z duchem postępu. A duch ten jest niezmierzony… :)

Na rynek dostępny jest gadżet, którego nie powstydziłby się najgorętszy fan nowych technologii:) Koszulka z czujnikiem sygnału WiFi! Komu chciałoby się sięgać do kieszeni po telefon i uruchamiać odpowiednie aplikacje tylko po to, by sprawdzić, czy w danym miejscu dostępna jest sieć bezprzewodowa, skoro może to sprawdzić zerkając na swoją pierś? :)

WiFi Detector Shirt wykrywa siłę zasięgu WiFi i dzięki wmontowanym lampkom LED od razu informuje o tym posiadacza koszuli oraz wszystkich w jego otoczeniu. Ten mały gadżecik wykryje każdy sygnał w odległości 50 metrów!

Pomysłodawcy zadbali nawet o higienę – wykrywacz można łatwo   odpiąć, a koszulkę wyprać. Gadżet z pewnością wart uwagi jako prezent, a cena niezbyt wygórowana – koszulkę z wykrywaczem WiFi można dostać za ok. 15$.