Top 5 najbardziej designerskich aparatów cyfrowych

Top 5 najbardziej designerskich aparatów cyfrowych

Technologia sama jest sobie winna. Rozpieściła klientów i pozwoliła im marudzić. Od sprzętu nie oczekujemy już tylko funkcjonalności, wytrzymałości i niezawodności. Nasz podręczny aparat musi również stylowo wyglądać!  Prezentujemy piątkę najbardziej stylowych aparatów cyfrowych, wybranych spośród Top 10 ocenionych przez PC World.

Numer 5 – Olympus EP-1

Urok tego modelu leży w połączeniu wysokich parametrów ze stylowym wyglądem.  EP-1 jest bardzo poręczny i lekki, dzięki czemu nawet codzienna praca na nim nie jest uciążliwa. Charakteru nadaje mu połączenie nowoczesności ze stylem retro – metal
z elementami skóry w tym wypadku współgra wyjątkowo designersko:)

Numer 4 – Fuji FinePix Z320

Modelowi Fuji poświęcimy nieco więcej miejsca, bo to nasz zdecydowany faworyt:) W tym wypadku dobry wygląd wcale nie przeczy zdolnościom;) Śmiało można by rzec, że FinePix to hit mody. Dostępny w pięciu kolorach aparat jest faworytem ludzi młodych sercem
i duchem:)  W testach jakości obrazu FinePix Z320 uzyskał ocenę bardzo dobrą  za wyjątkową ostrość obrazu. Fuji to – poza profesjonalnym aparatem – nadzwyczaj stylowa ozdoba damskiej torebki:) I co ważne – niedroga! :)

Numer 3 – Panasonic Lumix DMC-FP8

Model proponowany przez Panasonica to technologiczna mała-czarna:) Dzięki niespełna
2 centymetrom szerokości, zmieści się w każdej kieszonce. W tym wypadku małe nie znaczy gorsze – producent postarał się o utrzymanie jakości sprzętu mimo jego miniaturyzacji. DMC-FP8 oferuje m.in. 27 różnych scen, funkcję rozpoznawania twarzy oraz zoom optyczny. Uniwersalny sprzęt pierwszej klasy:)

Numer 2 – Canon PowerShot SD780 IS

PowerShot SD780 IS to kolejny model, który w testach jakości obrazu zyskał ocenę bardzo dobrą, a w kategoriach estetycznych celującą! :) Jak na Canona przystało, aparat oferuje wysokiej jakości zdjęcia i bardzo dobrą optyczną satabilizację obrazu. SD780 IS to coś dla ludzi ceniących sobie szybkie i niezawodne działanie oraz oryginalny wygląd.

Numer 1 – Sony Cyber-shot DSC-TX1

Sony od zawsze potrafił oczarować wyglądem. I tym razem trudno o bardziej nowoczesny i designerski wygląd aparatu cyfrowego. Choć w przypadku tej firmy na wyglądzie nieraz cierpiała jakość,
w tym przypadku wygląd wynagradza brak rozbudowanych opcji. Metaliczny kolor, touchscreen, płaskie, niewielkie rozmiary – czynią Sony Cyber-shot DSC-TX1 aparatem numer jeden na top liście!:)