Telewizja na kartę

Telewizja na kartę

Karty magnetyczne powoli zaczynają zastępować wszystko. Telefon na kartę, bilet na kartę, pieniądze na karcie. Anglicy wymyślili nawet prąd i gaz na kartę :) Nic dziwnego, że opatentowano również telewizję na kartę. Jak to działa i czy warto w nią inwestować?

Z telewizją na kartę jest jak z doładowaniem telefonu. Kosztuje niewiele, pieniądze wykorzystujemy kiedy nam się podoba i jak nam się podoba, i do tego nie jesteśmy związani żadną umową z dostawcą usługi. Kartę wystarczy aktywować za pomocą  telefonicznego biura obsługi klienta lub Internetu i cieszyć się dostępem do wybranych kanałów przez 1, 3, 6, 12 lub 24 miesiący. Ot, cała filozofia. Dodając do tego bardzo niski w przeliczeniu na miesięczne wydatki koszt – zaryzykujemy stwierdzenie, że telewizja na kartę to jedna z najwygodniejszych opcji dla odbiorcy.

Na tym analogia do telefonicznych kart doładowujących konto się nie kończy. Podobnie jak operatorzy komórkowi, tak i telewizyjni za doładowanie karty oferują podstawę do wykorzystania.
W przypadku telewizji są to kanały, które można oglądać bezpłatnie. Obejmują najpopularniejsze kanały (TVN, TVN7, TVP1, TVP2, ReligiaTV) . Do tego dochodzą kanały FTA (Free-to-air, czyli po polsku – telewizja satelitarna ), oraz oczywiście to, za co płacimy, czyli kanały na doładowanie:

Biorąc po uwagę fakt, że przy rocznym doładowaniu, miesięcznie wydajemy na dostęp do powyższych kanałów 10 złotych, to inwestycja wydaje się całkiem rezolutnaJ

Oczywiście znajdą się tacy, którzy skrytykują telewizję na kartę za brak kanału z kinem amerykańskim lub thrillerami. Według nas jednak przedstawiona oferta jest bardzo dobrze zoptymalizowana – każdy znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje, a nie jest dostępne na zwykłej kablówce.

Czego potrzebuję?

W porządku. Załóżmy, że oferta i cena nas przekonały (w co nie wątpimy;) ).

Pytanie brzmi – co dalej? Czego potrzebuję, by móc cieszyć się doładowaniem telewizyjnym w swoich czterech kątach? Postaramy się to wyjaśnić krótko.

  • Po pierwsze, potrzebujesz telewizora ;)
  • Po drugie, startera TNK – dla tych, którzy się wahają, lub chcieliby wcześniej przetestować usługę, polecamy pakiet trzymiesięczny (https://www.wasserman.eu/pl/p/Pakiet-startowy-z-karta-TNK-telewizja-na-karte-3-miesiace/1416). Zachęcamy tym bardziej, że w przypadku niezdecydowania się na przedłużenie doładowania, kanały standardowe są nam nadal dostarczane.
  • Czasza satelitarna
  • Konwerter
  • Mocowanie anteny satelitarnej
  • Kabel EURO/SCART
  • Kable audio

Dla laików w świecie kabli i oprogramowania – podrzucamy link z instrukcją montażu:)

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/contents/tnk/documents/instrukcja_antena.pdf

Jeśli zasada działania nadal nie jest dla Was jasna, lub macie jeszcze jakieś pytania – polecamy poniższy filmik, oraz nas, czekamy na komentarze!:)