Świąteczne inspiracje!

Świąteczne inspiracje!

Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Warto wcześniej wejść w skórę Mikołaja, by na ostatni moment nie kupować prezentów dla najbliższych. My już poczuliśmy się jak Elfy i przygotowaliśmy dla Was propozycję na mikołajkowe podarki.

Słuchawki to doskonały prezent na święta. To właśnie one najczęściej umilają nam czas. Trudno wyobrazić sobie powrót po ciężkim dniu pracy bez naszej ulubionej muzyki w uszach. Będą również idealne w trakcie zimowych seansów filmowych, a dla nieco bardziej zajętych-zestaw słuchawkowy to obowiązkowy dodatek do długich przejażdżek samochodowych!

Sprzątanie nie zawsze musi być wykańczające i nudne! W ofercie Wassermana znajdują się sprzęty, które znacznie ułatwią ten trud. Robot odkurzający będzie doskonały dla wszystkich osób, które nie mają czasu na regularne odkurzanie, a cenią sobie porządek. Sterowany przez inteligentne oprogramowanie sam dobiera tryb sprzątania w taki sposób, by pokryć jak największą powierzchnię w trakcie jednego cyklu. Im mniejsze pomieszczenie, tym bardziej zwiększa się jego skuteczność działania. Bezprzewodowy mop pozwala dokładnie i szybko umyć, wypolerować oraz wywoskować wszystkie rodzaje podłóg – od drewnianych, poprzez panele drewnopodobne, na terakocie skończywszy.

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać. Idealnym pomysłem na prezent będą więc produkty do stylizacji włosów. Lokówka-suszarka to perfekcyjne połączenie! Dzięki odpowiedniemu ustawieniu temperatury możliwe jest zarówno utrwalenie skrętu loków, jak i zakręcenie ich na prostych włosach. Szczotka prostująca to propozycja dla wszystkich pań, które każdego dnia muszą używać prostownicy. Jednak w porównaniu do prostownic, jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla włosów. Nie nagrzewa ich zbytnio, a dodatkowo włosy nie są zaciskane i przesuwane pomiędzy płytkami.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

Strona główna