Sezon grillowy rozpoczęty!

Sezon grillowy rozpoczęty!

Za oknem wiosny wciąż nie widać, ale już jakiś czas temu rozpoczęliśmy sezon grillowy! Nie warto załamywać się nadchodzącymi przymrozkami, a ciepło się ubrać, skompletować sprzęt i rozpalić grilla!

Rozpalarka to niewielkie urządzenie, które pomoże nam w łatwy sposób rozpocząć grillowanie. Jest całkowicie bezpieczna, bowiem posiada ochronę przed przegrzaniem. Dodatkowym udogodnieniem są dwa tryby pracy 1000 i 2000 W. Nie musimy już kupować rozpałek, które nie są zbyt korzystne dla naszego zdrowia, ani zawzięcie dmuchać w palenisko. Jednorazowy wydatek wyeliminuje nasze problemy z rozpalaniem grilla.

1

Wybierasz się na weekend poza miasto i chcesz zabrać ze sobą grilla? Nic prostszego! Składany grill ogrodowy jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego transport nie zajmuje wiele miejsca. Nie są mu straszne wysokie temperatury i posiada wykonany ze stali ruszt chromowany.

2

Rozpoczęliście już sezon grillowy, ale nie macie odpowiedniego sprzętu? Duży grill ogrodowy będzie idealny! Dzięki specjalnej pokrywie nie musimy obawiać się o dobrą pogodę. Wyposażona jest ona również w specjalny uchwyt, który zapobiega poparzeniom. Umieszczone przed pokrywą półeczki idealnie sprawdzą się do przechowywania przygotowanych produktów i przyborów kuchennych.

3

Grill ogrodowy w komplecie z wędzarnią to niezbędne urządzenie dla wszystkich działkowiczów! Składa się on z dwóch komór, z których możemy korzystać osobno. Dodatkowy komin sprawia, że uzyskujemy idealną cyrkulację powietrza! Grill został wyposażony również w półkę, dzięki której wszystkie produkty do grillowania będziemy mieli pod ręką.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

Strona główna