Relaks w ogrodzie

Relaks w ogrodzie

Za sobą mamy początek Wiosny, nastają coraz dłuższe i cieplejsze dni a więc mamy więcej czasu na aktywność jak i odpoczynek. Każdy z nas to pojęcie postrzega inaczej. Jedni z nas lubią poleżeć w słońcu lub poczytać książkę w cieniu parasola, inni wolą zamienić odpoczynek na zabawę z dziećmi, czy spotkania ze znajomymi. Dlatego pragnę pokazać Wam co ciekawego przyda się na nastały okres w naszym ogrodzie.

Meble w ogrodzie

Zastanówmy się czego oprócz dobrej pogody potrzebujemy do relaksu w ogrodzie. Otóż, jest to oczywiste-  wygodny leżak, na którym wygodnie sie położymy i poczytamy ulubioną książkę, lub sięgniemy do stojaka po zimny napój. Jeśli mamy troszkę drzew w swoim ogrodzie, i chcemy się poczuć niczym podróżnik w amazońskiej puszczy, to rozwińmy hamak.

Zobacz więcej

Kiedy już zasłużenie odetchniemy i przyjdzie ochota na zjedzenie jakiegoś posiłku czy napicie się kawki, to warto mieć do tego odpowiednie miejsce. Z mojego punktu widzenia najlepszym rozwiązaniem jest zestaw mebli ogrodowych. Wyobraźmy sobie, siadamy na wygodnym krześle, przed nami pokaźny blat, a na nim ulubione jedzonko, a wszystko to w cieniu parasolu chroniącego nas od wszechobecnego skweru. Tak, te meble pomogą nam wygodnie odpocząć i zapomnieć o codzienności.

Meble w ogrodzie

Wypoczynek z dziećmi

Aby nasze pociechy mogły spędzić czas równie miło jak ich rodzice to przedstawię wam kilka ciekawych przedmiotów, które bezwątpienia muszą się znaleźć w naszym ogrodzie, a uwierzycie, że wypoczynek z dziećmi jest możliwy. Świetną i genialną w swojej prostocie rzeczą która zapewni doskonałą zabawę naszym dzieciom jest huśtawka. Dla mniejszych dzieci  idealnie nada się huśtawka 3w1. Dzięki modułowej budowie możemy dostosować ją do wieku i potrzeb urwisa. Dla bardziej energicznych dzieci najlepszym wyborem jest huśtawka typu bocianie gniazdo.

Kiedy i nam rodzicom udzieli się entuzjazm i radość naszych dzieciaków, a nagromadzona energia będzie potrzebowała ujścia, to zapraszam rodzinę do wspólnego skakania na trampolinie. Miła zabawa to nie tylko ogrom radości i zabawy, lecz niezapominane emocje i chwile spędzone w rodzinnym ognisku.

Wieczór w ogrodzie

Wieczór w ogrodzie

Dzień dobiega końca, zaczyna zmierzchać, świerszcze zaczynają grać swoją melodię . Na niebie pokazują się pierwsze gwiazdy, a w powietrzu pojawiają się pierwsze…komary. Tak to niestety niepodważalna prawda, nasz błogi nastrój zostaje właśnie zmącony. Jednak szczęśliwie żyjemy w XXI wieku i potrafimy sobie poradzić z tym problemem, to nie żarty. W erze nowoczesności  przedstawiam wam innowacyjną opaskę odstraszającą komary. Dzięki temu prostemu przedmiotowi już nigdy nie doświadczymy uciążliwej obecności wspominanych szkodników.

A co z oświetleniem? Pochodnia. Tak pochodnia, oczywiście jest to ledowa pochodnia, ale daje dużo uroku naszemu ogrodowi. A przy tym daje dużo światła, w piękne wieczory.

Udostępnij artykuł: