Prezenty na czas - kup je wcześniej!

Prezenty na czas - kup je wcześniej!

Kupowanie prezentów to nie lada przedsięwzięcie. Wszyscy chcemy, aby nasi najbliżsi byli zadowoleni z tego, co dostaną. Dlatego nie warto takich zakupów odkładać na ostatnią chwilę. Sprawdź, co możesz zyskać, planując zakupy świąteczne wcześniej.

Po pierwsze – nie stoisz w kolejkach i nie stresujesz się, że nie zdążysz dokonać zakupów przed zamknięciem sklepu. A gdy kupujesz online, to już w ogóle nie ma się czego obawiać! Pamiętaj jednak, że dostawa zajmuje od 48h wzwyż, co oznacza, że najlepiej zrobić zakupy na kilkanaście dni przed planowanym wręczeniem prezentu.

1

Ponadto często sklepy urządzają specjalne promocje dla tych, którzy kupują wcześniej. Warto się tym zainteresować i nieco oszczędzić w tym i tak niełatwym dla naszego portfela czasie. Obserwuj strony interesujących cię sklepów, zapisz się do newslettera – zazwyczaj stali klienci dostają więcej zniżek.

Kolejki i tłumy stojące po prezenty oznaczają także mniejszą ilość towaru do wyboru dla ciebie. Zdarzyło ci się kiedyś, że wypatrzony model telefonu lub idealny sweter zostały wykupione chwilę przed tym, jak sam zjawiłeś się w sklepie? Dlatego właśnie im wcześniej zdecydujesz się na zakupy, tym większy wybór będziesz mieć.

2

Dodatkowo, im wcześniej kupisz prezent, tym większa swoboda w zwróceniu go do sklepu, jeżeli jednak się rozmyślisz i znajdziesz dla bliskiej ci osoby inny prezent. Jeżeli zakupisz go na kilka tygodni wcześniej, wtedy zdążysz go jeszcze oddać lub wymienić na czas.

Zerknij koniecznie do naszego sklepu – zapewniamy duży wybór, specjalne promocje dla subskrybentów newslettera, zakupy bez kolejek i szybką dostawę, a także możliwość zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od dostawy bez podawania przyczyny.